Trzy kroki do zdrowych zębów

Zapraszamy na wizytę wszystkich rodziców, którzy chcieliby aby w przyszłości ich dzieci cieszyły się równymi i zdrowymi zębami. Ponieważ nam także zależy na tym, by właściwie zadbać o młodych pacjentów, opracowaliśmy skuteczny system wizyt adaptacyjnych – w trzech krokach.

Krok Pierwszy – instruktaż dla rodzica jak przygotować dziecko do pierwszej wizyty. Podczas tej rozmowy nasz Mały Pacjent bawi się w kąciku zabaw dla dzieci. Wizyta ma na celu zapoznanie się dziecka z nowym środowiskiem. Rodzic z dzieckiem przebywa w poczekalni, bawi się i obserwuje przychodzących rówieśników, których dentysta chwali i nagradza za właściwą postawę. Wizyta ma charakter poznawczy, jest nieodpłatna i musi się odbyć się w godzinach pracy lekarza pedodonty. Prosimy tylko o zgłaszanie w recepcji chęci odbycia takiej wizyty.

Krok Drugi – wizyta w gabinecie i zapoznanie się z jego wyposażeniem poprzez zabawę. Wożenie na fotelu góra-dół, pokazanie jak działają wszystkie końcówki stomatologiczne, oglądanie lusterkiem i kamerą wewnątrzustną ząbków Małego Pacjenta. Wizyta trwa ok. 15 min., wymaga wcześniejszej rezerwacji i jest odpłatna zgodnie z cennikiem.

Krok Trzeci – to już pełna wizyta adaptacyjna z ustaleniem oceny stanu uzębienia dziecka, planu leczenia i profilaktyki próchnicowej. Nasza pani dietetyk zapoznaje rodziców z prawidłowymi nawykami żywieniowymi i higienicznymi. Wizyta trwa ok. 30 minut, wymaga wcześniejszej rezerwacji i jest odpłatna zgodnie z cennikiem.

Czytaj także: stomatologia dziecięca