https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Wizyta adaptacyjna

Trzy kroki do zdrowych zębów

Zapraszamy na wizytę wszystkich rodziców, którzy chcieliby aby w przyszłości ich dzieci cieszyły się równymi i zdrowymi zębami. Ponieważ nam także zależy na tym, by właściwie zadbać o młodych pacjentów, opracowaliśmy skuteczny system wizyt adaptacyjnych – w trzech krokach.

Krok Pierwszy – instruktaż dla rodzica jak przygotować dziecko do pierwszej wizyty. Podczas tej rozmowy nasz Mały Pacjent bawi się w kąciku zabaw dla dzieci. Wizyta ma na celu zapoznanie się dziecka z nowym środowiskiem. Rodzic z dzieckiem przebywa w poczekalni, bawi się i obserwuje przychodzących rówieśników, których dentysta chwali i nagradza za właściwą postawę. Wizyta ma charakter poznawczy, jest nieodpłatna i musi się odbyć się w godzinach pracy lekarza pedodonty. Prosimy tylko o zgłaszanie w recepcji chęci odbycia takiej wizyty.

Krok Drugi – wizyta w gabinecie i zapoznanie się z jego wyposażeniem poprzez zabawę. Wożenie na fotelu góra-dół, pokazanie jak działają wszystkie końcówki stomatologiczne, oglądanie lusterkiem i kamerą wewnątrzustną ząbków Małego Pacjenta. Wizyta trwa ok. 15 min., wymaga wcześniejszej rezerwacji i jest odpłatna zgodnie z cennikiem.

Krok Trzeci – to już pełna wizyta adaptacyjna z ustaleniem oceny stanu uzębienia dziecka, planu leczenia i profilaktyki próchnicowej. Nasza pani dietetyk zapoznaje rodziców z prawidłowymi nawykami żywieniowymi i higienicznymi. Wizyta trwa ok. 30 minut, wymaga wcześniejszej rezerwacji i jest odpłatna zgodnie z cennikiem.

Czytaj także: stomatologia dziecięca

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.