https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Full arch on 4/6 – rehabilitacja pacjentów bez uzębienia

Brak zębów to poważny problem stomatologiczny dotykający pacjentów w różnym wieku. Problemy z jedzeniem, trawieniem, mówieniem i zmiany w wyglądzie często prowadzą do obniżonego poczucia własnej wartości i wycofania społecznego.

Rehabilitacja pacjentów bez uzębienia to jedno z największych wyzwań w dziedzinie stomatologii. Nowoczesna metoda full arch on 4/6 pozwala na rehabilitację pełnołukową bezzębia, przywracającą pacjentom uśmiech i funkcjonalność zgryzu.

Przychodnia Dorodent w Warszawie oferuje innowacyjne i skuteczne metody rehabilitacji protetycznej pacjentów bezzębnych.

Full arch on 4/6 — rehabilitacja bezzębia w Warszawie

Przychodnia Dorodent oferuje nowoczesną metodę rehabilitacji protetycznej pacjenta z resztkowym uzębieniem lub całkowitym bezzębiem.

Full arch on 4/6 to innowacyjne podejście do rehabilitacji bezzębia, mające na celu przywrócenie pełnego uśmiechu oraz funkcji zębów.

Metoda polega na wykorzystaniu implantów stomatologicznych do stabilnego zakotwiczenia protezy stałej (pełnego łuku), co pozwala pacjentom funkcjonować w pełni naturalnie bez strachu o wysunięcie się protezy lub dostaniu się pod nią drobinek jedzenia.

Pacjentom Dorodent możemy zaproponować zakotwiczenie całej protezy na 4-6 implantach. Liczba implantów zależy od wielu czynników, dlatego konieczna jest konsultacja i przeprowadzenie dokładnej diagnostyki. Zadaniem specjalistów jest zaplanowanie optymalnej i jednocześnie minimalnej liczby wszczepów przy jednoczesnym zapewnieniu pacjentowi pełnej funkcjonalności i stabilizacji protezy.

full arch on 4 / 6 warszawa

Dotyczy Cię problem bezzębia i szukasz najodpowiedniejszej metody leczenia? Umów się do na konsultację w Przychodni Dorodent!

Udogodnienia dla Klientów warszawskiej Przychodni Dorodent

  • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów korzystających z usługi leczenia udostępniamy monitorowany parking.
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wizyty i usługi przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Rehabilitacja uzębienia przy pomocy metody FULL ARCH ON 4/6 w Warszawie pozwala cieszyć się pełnym uśmiechem bez ograniczeń.

Zapraszamy do skorzystania z usług przychodni Dorodent.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Ile kosztuje metoda Full arch on 4/6 w Przychodni Dorodent w Warszawie?

Całkowity koszt metody full arch on 4/6 zależy od kilku czynników, m.in. od stanu kości pacjenta i liczby implantów koniecznych do stabilnego zakotwiczenia protezy. Dlatego pacjent otrzymuje szczegółowy kosztorys po przeprowadzeniu konsultacji, diagnostyki i szczegółowym zaplanowaniu leczenia. Z cenami poszczególnych usług Przychodni Dorodent można zapoznać się w zakładce Cennik.

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.