https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Chirurgiczne usuwanie ósemek

Chirurgiczne usunięcie zęba, czyli jego ekstrakcja, jest bardzo trudnym zabiegiem stomatologicznym. W szczególności zalecana jest ona Pacjentom z problemem zatrzymanych ósemek. Ekstrakcja zębów mądrości, podatnych na próchnicę i trudnych w leczeniu, to jedna ze specjalizacji chirurgów z Przychodni Dorodent.

Chirurgiczne usuwanie ósemki – ekstrakcja zęba w Warszawie (Żoliborz)

Chociaż współczesna stomatologia oferuje możliwość kanałowego leczenia zęba dotkniętego chorobą, to niekiedy jedyną możliwą opcją jest jego chirurgiczne usunięcie. Wskazaniem do zabiegu są również zatrzymane ósemki, nazywane zębami mądrości. 

Zęby te, z powodu swojego położenia, są bardziej podatne na próchnicę, która jest najczęstszą przyczyną ich ekstrakcji.

Przychodni Dorodent przeprowadzamy ekstrakcję chirurgiczną zatrzymanych zębów. W trakcie zabiegu, chirurg stomatolog wykonuje ekstrakcję z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi. Dla komfortu Pacjenta, zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Udogodnienia dla Klientów warszawskiej Przychodni Dorodent

  • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów poddających się chirurgicznemu usuwaniu ósemek udostępniamy monitorowany parking.
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wizyty i usługi chirurgiczne przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Chirurgia stomatologiczna, w tym chirurgiczne usuwanie ósemek bez bólu, to priorytet dla specjalistów w przychodni Dorodent.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Jaki jest koszt chirurgicznego usuwania ósemek w Przychodni Dorodent?

Cena chirurgicznego usuwania zęba zatrzymanego jest uzależniona od stopnia trudności. Szczegóły dotyczące usług świadczonych w Przychodni Dorodent przedstawiamy w cenniku.

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.