https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

O nas

Jeśli szukacie Państwo dentysty stomatologa w Warszawie, na terenie Żoliborza  – nowoczesna Przychodnia Dorodent zaprasza. Dzięki latom doświadczeń osiągnęliśmy wysokie standardy. Naszą działalność prowadzimy od 1993 roku i nie przestajemy się rozwijać.

Zapraszamy Państwa do naszego przestronnego i komfortowego lokalu przy ulicy Mickiewicza 76. Obecnie jesteśmy dużą, nowocześnie wyposażoną przychodnią stomatologiczną z pracownią protetyki stomatologicznej o standardzie europejskim. Nasza kadra lekarzy, techników dentystycznych, rehabilitantów, higienistek stomatologicznych, asystentek stomatologicznych oraz recepcjonistek to doskonale współpracujący ze sobą zespół ludzi stale podnoszących swoje kwalifikacje. W naszym gabinecie szczególną uwagę przykładamy do bezpieczeństwa oraz higieny. Dbamy również o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych.

Wszystkie pomieszczenia w naszej placówce są w pełni klimatyzowane, zostały również zaprojektowane z najwyższą dbałością o wygodę i komfort naszych pacjentów. Aby zapewnić Państwu kompleksową opiekę, gabinety wyposażyliśmy w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny (rentgen punktowy, pantomogram, cefalometr, tomograf komputerowy 3D). Oferujemy również wysokiej jakości leczenie endodontyczne z wykorzystaniem następujących narzędzi: mikroskop, endometr, mikrosilnik endodontyczny. Wrażliwym pacjentom proponujemy leczenie z zastosowaniem takich nowoczesnych urządzeń, jak: piaskarka abrazyjna, sedacja wziewna – podtlenek azotu.

W naszej przychodni posiadamy również wyspecjalizowaną pracownię protetyki stomatologicznej, co znacznie ułatwia pracę lekarza i technika.

Nasze recepcjonistki służą Państwu poradą oraz udzielają podstawowych informacji na temat leczenia. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać jego oczekiwaniom i wymaganiom. Placówka została kompleksowo przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiadamy również własny monitorowany parking. Pragniemy zaoferować Państwu nie tylko nowocześnie wyposażone, przestronne wnętrza, ale również znakomitą atmosferę, która pomoże złagodzić stres nierzadko towarzyszący leczeniu stomatologicznemu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, wprowadziliśmy do naszej oferty nową usługę: rehabilitację układu żuchwowo – gnykowo – czaszkowego. Często diagnozowaliśmy to zaburzenie przypadkowo, podczas rutynowej wizyty kontrolnej. Dlatego uwzględniając rosnące statystyki problemu, wyspecjalizowaliśmy się w leczeniu zaburzeń napięć mięśniowych w obrębie twarzoczaszki.

Jesteśmy wdzięczni za okazane nam dotychczas zaufanie, jednocześnie chcemy zaznaczyć, iż zadowolenie i satysfakcja pacjenta są dla nas najważniejsze.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

 

Wirtualny spacer po przychodni

Galeria zdjęć

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.