https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Mosty stomatologiczne

Pacjentom Przychodni Dorodent oferujemy różne rodzaje uzupełnień protetycznych. Jednym z nich są mosty stomatologiczne, umożliwiające uzupełnienie braku jednego lub kilku zębów. Leczenie protetyczne za pomocą mostów to alternatywa dla ruchomych protez zębowych.

Mosty stomatologiczne – leczenie protetyczne w Warszawie (Żoliborz)

Brak jednego lub kilku zębów negatywnie wpływa na estetykę i funkcjonalność uzębienia. Z tego powodu Pacjentom z ubytkami zębowymi zalecane są różne uzupełnienia protetyczne – w tym mosty stomatologiczne. Stanowią one jeden z elementów oferty Przychodni Dorodent.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Pacjentów naszej przychodni, proponujemy im nowoczesne leczenie protetyczne. Most stomatologiczny to estetyczne rozwiązanie problemu braków w uzębieniu. Wykonanie mostu zalecane jest w przypadkach, gdu nie ma możliwości skorzystania z uzupełnienia braków zębowych przy pomocy implantów. Dzięki mostom stomatologicznym Pacjentowi przywracamy piękny, w pełni funkcjonalny uśmiech.

Braki w uzębieniu odbierają Ci pewność siebie? Chcesz przywrócić swoim zębom funkcjonalność? Zapraszamy do kontaktu z Przychodnią Dorodent – naszym pacjentom oferujemy pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań protetycznych, w tym mostów stomatologicznych.

mosty stomatologiczne warszawa

Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie przez lekarza protetyka. W celu zaplanowania leczenia wykonujemy niezbędną diagnostykę stomatologiczną.

Udogodnienia dla Klientów warszawskiej Przychodni Dorodent

  • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów korzystających z usług protetycznych udostępniamy monitorowany parking.
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wizyty i usługi protetyczne przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W przychodni Dorodent wykonujemy trwałe i estetyczne mosty protetyczne, które przywracają ciągłość łuku zębowego. Zapraszamy na pierwszą konsultację ze stomatologiem.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Jaki jest koszt mostu stomatologicznego w Przychodni Dorodent?

Cena mostu stomatologicznego uzależniona jest od materiału zastosowanego do jego wykonania i liczbie braków zębowych u pacjenta.

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.