https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Masaż kobido

Obrzęk, szara i matowa cera nadają twarzy zmęczonego i niezdrowego wyglądu. Suchość i nadmierne napięcie mięśniowe powodują zmarszczki mimiczne i podkreślają efekty starzenia. Masaż kobido — niechirurgiczny lifting twarzy to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby poprawić swój wygląd bez użycia skalpela. Zapraszamy do skorzystania z japońskiego masażu — nowej oferty w Przychodni Dorodent w Warszawie.

Kobido — liftingujący masaż ze Wschodu

Młody wygląd skóry twarzy to jedna z najbardziej pożądanych cech urody, ponieważ to właśnie ona odgrywa główną rolę w wywarciu pierwszego wrażenia, wpływa na postrzeganie wieku i zdrowia danej osoby. Wraz z wiekiem skóra traci elastyczność, jędrność i nawilżenie, co prowadzi do utraty jej naturalnego blasku, kolorytu i pojawiania się pierwszych oznak starzenia.

Przychodnia Dorodent oferuje swoim pacjentom niechirurgiczny lifting twarzy — kobido.

Kobido to tradycyjna japońska technika masażu twarzy, która ma na celu poprawę krążenia krwi, ujędrnienie skóry i głęboki relaks mięśni twarzy. Technika ta wykorzystuje delikatne ruchy, uciskanie punktów akupresurowych i masaż linii energetycznych na twarzy, co pobudza krążenie krwi i zapewnia drenaż limfatyczny. Technika masażu kobido, połączona z działaniem profesjonalnych kremów firmy ARKANA,  pozwala na wygładzenie zmarszczek oraz sprawia, że skóra staje się promienna, wygląda zdrowo i młodo. Masaż kobido pozwala zniwelować napięcia mięśniowe i stres, co widocznie odpręża i poprawia samopoczucie. Jest więc idealną alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.

Zastanawiasz się, czy technika masażu kobido jest dla Ciebie? Skontaktuj się z naszym specjalistą i dowiedz się więcej na temat naturalnego efektu liftingu!

Udogodnienia dla Klientów warszawskiej Przychodni Dorodent

  • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów udostępniamy monitorowany parking.
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wizyty i usługi przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

masaż kobido warszawa

Japoński masaż twarzy to naturalny odpowiednik zabiegów medycyny estetycznej, przeznaczony dla pacjentów, którzy oczekują widocznych rezultatów. Jeżeli myślisz o zabiegu zapewniającym efekt liftingu lub takim, który by zapobiegał powstawaniu pierwszych zmarszczek – zapraszamy do Przychodni Dorodent, gdzie masaż wykonuje fizjoterapeutka Klaudia Suchożebrska.
Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Ile kosztuje masaż kobido w Przychodni Dorodent w Warszawie?

Cena masażu kobido zależy od wybranego wariantu.

  • Kobido – 60 min: 300 zł ( do końca czerwca w promocyjnej cenie – 270 zł),
  • Kobido + tejpy (kinesiotaping) – 75 min:  350 zł (promocja do czerwca –  320 zł),
  • Kobido + rytuał japoński – 90 min:  400 zł (promocja do czerwca – 350 zł).

Zachęcamy do kontaktu z Przychodnią Dorodent. Przedstawimy Ci zdrowotne efekty masażu kobido oraz szczegóły naszych ofert promocyjnych.

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.