https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Endodoncja

Endodoncja, potocznie nazywana leczeniem kanałowym, to szczególny dział stomatologii zajmujący się leczeniem chorób miazgi zęba. W Przychodni Dorodent dokładamy wszelkich starań, aby uniknąć usunięcia zęba, który został zniszczony przez próchnicę lub uległ złamaniu bądź innemu nieodwracalnemu uszkodzeniu.

Endodoncja – leczenie kanałowe na warszawskim Żoliborzu

Chcesz uratować ząb zniszczony próchnicą lub po złamaniu? W Dorodent przygotujemy indywidualny plan leczenia, obejmujący czyszczenie kanałów korzeniowych, usunięcie tzw. miazgi zębowej i wypełnienie zęba odpowiednio dobranym preparatem stomatologicznym i materiałem uszczelniającym.

Pacjentom proponujemy zabiegi z zakresu leczenia nieodwracalnych stanów zapalnych:

  • leczenie kanałowe zębów – pierwotne,
  • ponowne leczenia kanałowe – reendo.

Wykonujemy leczenie endodontyczne pod mikroskopem, który zapewnia wysoką jakość obrazowania. Urządzenie doskonale sprawdza się zwłaszcza w przypadku zakrzywionych kanałów, podczas usuwania złamanych narzędzi oraz przy ponownym leczeniu kanałowym.

Leczenie przeprowadzamy pod koferdamem (cienkim arkuszem gumy izolującym miejsce zabiegu), który chroni leczone zęby i zapewnia stomatologowi lepszą widoczność.

W przychodni na Żoliborzu stosujemy nowoczesne metody i urządzenia, gwarantujące wysoką precyzję zabiegów z zakresu endodoncji. Dysponujemy dużym doświadczeniem w leczeniu skomplikowanych przypadków endodontycznych.

Leczenie endodontyczne rozpoczynamy od dokładnej diagnostyki radiologicznej. Niezbędne badania wykonujemy w pracowni radiologii cyfrowej Dorodent.

Dzięki odpowiednio dobranemu znieczuleniu leczenie kanałowe przeprowadzamy całkowicie bezboleśnie.

Udogodnienia dla Klientów warszawskiej Przychodni Dorodent

  • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów przychodni dentystycznej oddajemy monitorowany parking.
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wykonane usługi przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Obawiasz się utraty zębów? Zapraszamy na konsultację ze stomatologiem – endodoncja to skuteczny sposób, aby możliwie jak najdłużej zachować własne zęby w jamie ustnej.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Jaki jest koszt leczenia kanałowego (endodontycznego) w Przychodni Dorodent?

Koszt leczenia kanałowego jest zależny od liczby kanałów do opracowania. Ustalamy go indywidualnie dla każdego Klienta. Aktualne ceny poszczególnych usług i zabiegów prezentujemy w zakładce CENNIK.

endodonta warszawa

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.