https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Bonding zębów

Zachęcamy do skorzystania z usług Przychodni Dorodent – bonding kompozytowy to jedna z naszych specjalizacji. Stanowi on skuteczny, bezpieczny i niedrogi sposób na przywrócenie pięknego, naturalnego wyglądu uzębienia w trakcie zaledwie jednej wizyty stomatologicznej. 

Bonding – odbudowa zębów na warszawskim Żoliborzu

Bonding to zabieg odbudowy powierzchni zdrowych zębów (przede wszystkim wargowych i policzkowych), w którym wykorzystujemy specjalne kompozyty estetyczne.

Zabieg bondingu, przeprowadzany w ramach stomatologii zachowawczej w Przychodni Dorodent, jest skutecznym sposobem na przywrócenie pięknego uśmiechu – wyrównanych zębów o jednolitym kolorze

Jest to jednocześnie metoda mało inwazyjna, gdyż ingerencja w strukturę szkliwa jest niewielka. Uzupełnienie nie wymaga szlifowania zębów, w przeciwieństwie do licówek protetycznych przyklejonych do powierzchni wargowych zębów.

Zabieg poprzedza szczegółowa konsultacja z pacjentem i zaplanowanie przebiegu leczenia.

gdzie w warszawie zrobić bonding zębów

W przychodni na Żoliborzu stosujemy wyłącznie wysokiej klasy sprzęt i materiały stomatologiczne. Dzięki czemu naszym pacjentom oferujemy wyjątkowo estetyczną odbudowę zębów. 

Udogodnienia dla Klientów warszawskiej Przychodni Dorodent

  • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – zmotoryzowanym pacjentom przychodni do dyspozycji oddajemy miejsca parkingowe.
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – oferujemy możliwość opłacania wizyty kartą lub gotówką.
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Chcesz nadać swoim zębom piękny, naturalny wygląd? Zapraszamy do Przychodni Dorodent na warszawskim Żoliborzu. 

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Jaki jest koszt bondingu zębów w Przychodni Dorodent?

W naszym gabinecie wykonujemy remodeling uzębienia, którego cena uzależniona jest od liczby zębów. Szczegóły w cenniku.

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.