https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Implantologia

Próchnica, paradontoza czy urazy mechaniczne – braki w uzębieniu mogą być wywołane rozmaitymi czynnikami. Zapraszamy do skorzystania z wysokiej jakości usług z zakresu implantologii stomatologicznej.

Implantologia – zakres usług w Przychodni Dorodent

Brak zęba lub zębów przyczynia się do licznych problemów stomatologicznych – niszczenia innych zębów, bólów głowy, zaburzeń żucia i mowy, zmiany rysów twarzy oraz pogorszenia sprawności całego narządu. Implantologia stanowi nowoczesną dziedzinę stomatologii, polegająca na leczeniu niepełnego uzębienia poprzez wszczepienie implantów zębowych.

Wytrzymałe, komfortowe i odporne na próchnicę implanty – specjalne wkręty, pełniące naturalnych korzeni zębowych, na których mocuje się odbudowę protetyczną, przywracają pełne zdrowie jamie ustnej. Leczenie implantologiczne w Przychodni Dorodent obejmuje:

 • wstawianie implantów – tytanowych i z cyrkonu,
 • wstawianie łączników,
 • wykonywanie korony na implancie,
 • protezy akrylowe na implantach,
 • usuwanie implantów.

Uzupełnienie braków w uzębieniu to rozwiązanie pozwalające na poprawę jego estetyki, a przede wszystkim funkcji.

Leczenie implantologiczne poprzedza konsultacja lekarska, w trakcie której oceniany jest stan jamy ustnej i przedstawiane są możliwości uzupełnienia braków zębowych. Trwałą odbudowę uzębienia rozpoczynamy od wykonania tomografii komputerowej, pozwalającej nam na idealne dobranie rodzaju implantu do potrzeb Pacjenta.

W Dorodent stosujemy nowoczesne systemy implantologiczne i dysponujemy doskonale wyposażoną pracownią protetyczną. Dzięki temu naszym Pacjentom możemy zagwarantować profesjonalne prace protetyczne i uzupełnienia, które posłużą im przez długi czas.

Ile kosztuje wstawienie implantów zębowych w Przychodni Dorodent?

Koszt spersonalizowanego leczenia implantologicznego zależy od zakresu wykonanych prac i rodzaju zastosowanych uzupełnień. Cenę wstawienia implantu ustalamy indywidualnie dla każdego Klienta. Aktualne ceny poszczególnych usług i zabiegów prezentujemy w zakładce CENNIK.

Braki w uzębieniu odbierają Ci pewność siebie? Chcesz zadbać o zdrowie jamy ustnej, chroniąc tkankę kostną przed zanikiem? Rozpocznij leczenie implantologiczne.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Przychodnia Dorodent (Żoliborz) – udogodnienia dla Klientów

 • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
 • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów poddających się leczeniu implantologicznemu udostępniamy monitorowany parking.
 • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wykonane usługi wstawiania implantów przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
 • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

implanty zębowe warszawa

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


  Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.