https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Protezy zębowe

Pacjentom korzystającym z usług naszej przychodni stomatologicznej na warszawskim Żoliborzu oferujemy nowoczesne leczenie protetyczne. Wykonujemy sprawdzone, stosowane na całym świecie rozwiązania z zakresu protetyki, w tym protezy zębowe ruchome i stałe, przywracające pełną funkcjonalność narządu żucia i zadowalający efekt wizualny.

Protezy zębowe – uzupełnienia protetyczne w Warszawie (Żoliborz)

W przychodni na warszawskim Żoliborzu prowadzimy pracownię protetyczną, w której ściśle współpracują ze sobą protetyk i technik. Ich wiedza i doświadczenie, wykorzystywane w przygotowaniu i wykonaniu prac protetycznych, pozwala na zachowanie najwyższej jakości usług z zakresu odtwarzania braków zębowych i odbudowy zębów

W Dorodent proponujemy różne rodzaje protez zębowych:

 • protezy całkowite z zębami akrylowymi lub kompozytowymi,
 • protezy wtryskowe,
 • protezy częściowe  z zębami akrylowymi lub kompozytowymi,
 • protezy szkieletowe,
 • protezy acetalowe.

Pracownia protetyki stomatologicznej Dorodent oferuje Pacjentom z brakami zębowymi rozwiązania charakteryzujące się wysoką trwałością i walorami estetycznymi. Wykonujemy protezy zębowe, które są trudne do odróżnienie od naturalnych zębów.

Leczenie protetyczne w naszej przychodni poprzedzamy zawsze szeroką diagnostyką, która pozwala nam na zaplanowanie skutecznego leczenia. Wykonujemy rentgenodiagnostykę, zdjęcia wewnątrz i zewnątrz ustne, rejestrację w łuku twarzowym. 

protezy zębowe warszawa

Następnie pobieramy wyciski, potrzebne nam do wykonania uzupełnień protetycznych. A kolejne etapy prac uzależnione są od rodzaju zaplanowanego uzupełnienia protetycznego. 

Udogodnienia dla Klientów warszawskiej Przychodni Dorodent

 • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
 • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów poddających się leczeniu protetycznemu udostępniamy monitorowany parking.
 • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wizyty i usługi wykonania protez zębowych przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
 • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Proteza zębowa to najlepszy sposób na przywrócenie funkcjonalności narządu żucia. Zapraszamy na pierwszą konsultację ze stomatologiem.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Ile kosztuje wykonanie protezy zębowej w Przychodni Dorodent?

Koszt wykonania protezy zębowej zależy od wybranego rodzaju uzupełnienia. Szczegółowe ceny usług i zabiegów prezentujemy w zakładce Cennik. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi promocjami.

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


  Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.