https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Stomatologia dziecięca, pedodoncja

Czym zajmuje się stomatologia dziecięca?

Stomatologia dziecięca polega na profilaktyce i leczeniu zębów dzieci i młodzieży. To właśnie zapobieganie przyszłym problemom z uzębieniem stawia się na pierwszym miejscu. Nie zapominamy jednak o tym, że przy zajmowaniu się najmłodszymi pacjentami, ważne jest zapewnienie im maksimum komfortu i nauczenie, że nie trzeba bać się wizyt u dentysty. Dlatego młodym pacjentom poświęcamy szczególną uwagę i stosujemy najnowocześniejsze metody by wizyty przebiegały w spokojnej i miłej atmosferze i przy wykluczeniu bólu oraz dyskomfortu. Zawsze zapraszamy na kontrolne wizyty co 3-4 miesiące dzieci z grupy wysokiego ryzyka zagrożenia próchnicą, a dzieci z grupy niskiego ryzyka są zapraszane co pół roku.

Kiedy przyjść z dzieckiem do dentysty?

Pierwsza wizyta dziecka u dentysty powinna odbyć się stosunkowo wcześnie – około 2 roku życia – i być wizytą kontrolną. Jeśli dziecko pojawia się u dentysty gdy boli je ząb, trudniej wykształcić w nim zaufanie do lekarza i przekonać, że w gabinecie może być miło i przyjemnie. Nasz personel jest cierpliwy i przyjazny – każdy mały pacjent wychodzi od nas bardzo zadowolony. Nigdy nie oszukujemy naszych najmłodszych pacjentów. Zaufanie jest podstawą właściwej relacji. Dlatego w Dorodent proponujemy system trzech kroków w ramach wizyty adaptacyjnej.

Na kolejne wizyty dziecko powinno być przyprowadzane co 6 miesięcy. Oczywiście jeżeli zachodzi konieczność konsultacji czy leczenia we wcześniejszym okresie życia młodego pacjenta służymy pomocą. Naszym małym pacjentom oferujemy wypełnienia kolorowe, nagrody za bardzo dobre sprawowanie podczas wizyty i szereg usług poprawiających komfort podczas zabiegów.

Jak zwiększamy komfort młodych pacjentów?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stosujemy wiele środków poprawy komfortu. Proponujemy nie tylko sedację wziewną, czyli gaz rozweselający, ale także leczenie bez wiercenia oraz nowoczesne i bezpieczne znieczulenia.

Zobacz także: chirurgia stomatologiczna

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.