https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Stomatologia dziecięca, pedodoncja

O stan zębów warto dbać od najmłodszych lat. Zdrowa jama ustna sprzyja prawidłowemu rozwojowi zębów mlecznych, a w przyszłości – stałych. Systematyczne wizyty stomatologiczne, służące kontroli uzębienia dziecka, pozwalają zapobiegać rozwojowi próchnicy i wielu innych chorób. Zapraszamy do Dorodent – centrum stomatologicznego przyjaznego najmłodszym Pacjentom.

Stomatologia dziecięca – fachowa i przyjazna opieka w Dorodent – zakres usług

Stomatologia wieku dziecięcego, określana mianem pedodoncji, obejmuje leczenie zachowawcze i profilaktykę stomatologiczną najmłodszych. Kondycja mleczaków wpływa na dalszy rozwój jamy ustnej, dlatego ważne jest, aby dzieci znajdowały się pod stałą opieką dentysty. Istotne, aby wizyty u niego wiązały się z pozytywnymi odczuciami.

Większośc małych Pacjentów obawia się usiąść na fotelu stomatologicznym. Udowadniamy, że wizyty u dentysty nie muszą budzić w dzieciach lęku! W trosce o zdrowy uśmiech maluchów oferujemy specjalne wizyty adaptacyjne, podczas których nie są wykonywane żadne procedury medyczne. To czas na zapoznanie się ze stomatologiem i asystentką oraz oswojenie z gabinetem.

Po takiej wizycie zachęcamy do umówienia tradycyjnej konsultacji z pedodontą, obejmującej przegląd, a w razie konieczności – leczenie zębów mlecznych.

Przychodnia Dorodent oferuje profesjonalne usługi stomatologii dziecięcej (pedodoncji) na Żoliborzu w Warszawie. U małych Pacjentów wykonujemy takie usługi, jak:

Podejście opowiedz-pokaż-wykonaj sprawia, że mali Pacjenci z zaciekawieniem uczestniczą w zabiegach dentystycznych wykonywanych przez nasz wykwalifikowany w opiece dzieci zespół. Dokładamy starań, aby Państwa pociechy goszczące na fotelu dentysty wracały do niego bez stresu i z radością. Dlatego każdą wizyty kończymy wręczeniem drobnej nagrody dzielnemu maluchowi.

Dbając o komfort Pacjentów zabiegi z zakresu pedodoncji wykonujemy w znieczuleniu (gaz rozweselający), które bezpiecznie i skutecznie niweluje nieprzyjemne odczucia.

Ile kosztuje opieka stomatologiczna dla dzieci w Przychodni Dorodent?

Oferujemy atrakcyjne ceny usług stomatologii dziecięcej (lakowanie bruzd, lakierowanie fluorem, lapisowanie zębów mlecznych i inne). Aktualne ceny poszczególnych usług i zabiegów prezentujemy w zakładce CENNIK.

Poszukujesz odpowiedniego dentysty dla swojej pociechy? Zależy Ci na komforcie dziecka podczas wizyt kontrolnych i zabiegów? Zapraszamy na pierwszą wizytą adaptacyjną lub kolejne spotkanie ze stomatologiem Dorodent.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Stomatolog dla dzieci – udogodnienia dla Klientów przychodni

  • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów korzystających usług stomatologa dziecięcego oddajemy monitorowany parking.
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wykonane usługi z zakresu pedodoncji przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

stomatolog dziecięcy warszawa

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.