https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Sedacja wziewna

Odpowiednie dobrane znieczulenie to podstawa do sukcesu w leczeniu zębów. Jednym ze sposobów znieczulenia pacjentów stomatologicznych – zarówno dorosłych, jak i dzieci – jest sedacja wziewna. Dla komfortu klientów Przychodni Dorodent proponujemy im skuteczne i bezpieczne znieczulenie gazem rozweselającym.

Sedacja wziewna w Przychodni Dorodent na Żoliborzu

Wielu pacjentów z obawy przed bólem unika leczenia dentystycznego. Zaniedbania zębów, zwłaszcza wieloletnie, prowadzą do poważnych problemów z jamą ustną.

Na szczęście współczesna stomatologia oferuje pacjentom z dentofobią wiele metod, dzięki którym leczenie w gabinecie dentystycznym staje się bardziej komfortowe i bezstresowe.

Pacjentom, którzy boją się dentysty i czują stres przed bólem podczas wizyty na fotelu stomatologicznym, oferujemy skuteczne rozwiązanie – sedację wziewną, czyli leczenie z użyciem gazu rozweselającego.

Pozwala ono na przeprowadzenie komfortowego leczenia stomatologicznego poprzez ograniczenie świadomości pacjenta – dorosłego lub dziecka.

Przed poddaniem pacjenta sedacji przeprowadzamy wywiad mający na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do tej formy znieczulenia.

sedacja wziewna warszawa

Udogodnienia dla Klientów warszawskiej Przychodni Dorodent

  • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów korzystających usług higienizacji oddajemy monitorowany parking.
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wykonane usługi z zakresu higieny jamy ustnej przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Leczenie stomatologiczne budzi w Tobie lęk? Obawiasz się, jak na wizytę w gabinecie stomatologicznym zareaguje Twoje dziecko? Pacjentom Przychodni Dorodent proponujemy znieczulenie gazem rozweselającym, które pozwala na wykonanie zabiegu bez bólu.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

 

Sedacja wziewna – cena znieczulenia podtlenkiem azotu

Cena sedacji wziewnej podtlenkiem azotu w przychodni Dorodent wynosi 200 zł (+ 50 zł maseczka).

Sedacja wziewna nie tylko pomaga pacjentom podczas wizyty w gabinecie stomatologa, ale również zmienia ogólne nastawienie do leczenia dentystycznego. Wiele osób, dzięki znieczuleniu gazem rozweselającym, przestaje obawiać się dentysty i chętniej korzysta z jego usług w przyszłości.

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.