https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Pracownia protetyczna

Centrum Dorodent dysponuje jedną z najlepszych pracowni protetycznych w Warszawie. Wykonujemy szybkie i skuteczne naprawy protez zębowych i przygotowujemy uzupełnienia protetyczne na zamówienie współpracujących z nami gabinetów stomatologicznych. Jesteśmy znani ze starannie wykonywanych prac, dzięki którym rekonstrukcja uzębienia wygląda naturalnie i jest na tyle solidna, że służy pacjentom przez długie lata. Zapoznaj się z bogatą ofertą naszego gabinetu protetycznego!

pracownia protetyczna warszawa

Naprawa protez zębowych – zaufaj ekspertom!

Pracownia protetyczna jest jedynym miejscem specjalizującym się w naprawie protez zębowych. Jeżeli proteza ulegnie uszkodzeniu, np. pęknie lub wypadnie z niej ząb, nigdy nie należy wykonywać napraw na własną rękę. Takie działania mogą skutecznie uniemożliwić reperację i sprawić, że konieczne będzie stworzenie zupełnie nowego uzupełnienia. Zamiast samodzielnie kleić czy piłować sztuczną szczękę, najlepiej od razu skorzystać z profesjonalnej usługi protetycznej. Poprawa protezy zębowej to zadanie dla fachowca! Potrzebujesz ekspresowego przywrócenia funkcjonalności protezy? Czekamy na Ciebie w Dorodent! Zapraszamy do naszych placówek w Śródmieściu, na Bielanach i Żoliborzu oraz w innych dzielnicach Warszawy.

Profesjonalna pracownia protetyczna – naprawa i wykonawstwo protez zębowych w Dorodent

Pracownia protetyczna przy centrum dentystycznym Dorodent, pod kierownictwem technik Doroty Suchożebrskiej, powstała w 1993 roku i funkcjonuje do dziś, z coraz dłuższą listą sukcesów na koncie. Zajmujemy się zarówno kompleksowym przygotowywaniem, jak i naprawą protez zębowych, we współpracy z doświadczonymi stomatologami z przychodni Dorodent. W naszych pracach staramy się łączyć wysoki standard i nowoczesność z przystępnymi cenami. Priorytetami są dla nas staranność oraz terminowość. Zwracamy uwagę również na stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Kadra naszej pracowni protetycznej systematycznie uczestniczy w szkoleniach i śledzi najnowsze doniesienia z dziedziny protetyki stomatologicznej.

Bliskość gabinetów dentystycznych daje nam szerokie spojrzenie na to, jak własnoręcznie przygotowane uzupełnienia protetyczne sprawdzają się w praktyce. Pracujemy na materiałach starej i nowej generacji, a umiejętność ich łączenia sprawia, że wykonywane przez nas elementy i konstrukcje protetyczne wyróżniają się najwyższą jakością i wyjątkową estetyką. W 2010 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby. Wprowadziliśmy wiele innowacji i wymieniliśmy sprzęt. Wzmocniliśmy kadrę pracowników, co pozwoliło na większą specjalizację każdego z nich. Wszystko to przysłużyło się rozbudowie oferty naszej pracowni protetycznej. Obecnie oferujemy już wszystkie możliwe rozwiązania dostępne w ramach nowoczesnej protetyki stomatologicznej. Ponadto działamy w zakresie zarówno gruntownych, jak i drobnych naprawy protez zębowych w Warszawie.

Wykonanie protezy zębowej krok po kroku – rola technika dentystycznego

Za sukces pracowni protetycznej Dorodent odpowiadają wykwalifikowani technicy dentystyczni, którzy mają niewyczerpane pokłady tak ważnej w tym zawodzie cierpliwości. Przeprowadzają prace z dokładnością, jakiej wymaga przygotowanie protezy na wymiar, a w przypadku działań naprawczych – rekonstrukcja precyzyjnie wykonanych elementów. Podstawową kompetencją techników protetyków są zdolności manualne pozwalające na odwzorowanie naturalnego uzębienia z fotograficzną precyzją. Technicy biorą pełną odpowiedzialność za wykonanie protezy zgodnie ze wskazaniami stomatologa. Proces ten, odbywający się na co dzień w naszej pracowni protetycznej, przebiega według następujących etapów (na przykładzie protezy akrylowej):

  1. Pobranie anatomicznego wycisku zębów (w masie alginatowej) i odlanie modelu gipsowego.
  2. Wykonanie wzorników zwarciowych.
  3. Ustalenie zwarcia za pomocą wzorników.
  4. Ustawianie zębów w wosku, dogięcie klamer i modelowanie płyty protezy.
  5. Przymiarka protezy woskowej w jamie ustnej.
  6. Puszkowanie, polimeryzacja i obróbka protezy woskowej (zamiana wosku w akryl).
  7. Dopasowanie gotowej protezy do jamy ustnej pacjenta (i ewentualna korekta).

Czytaj także: protetyka w Dorodent

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.