https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Pracownia protetyczna

Protetyka stomatologiczna, ekspresowa naprawa protez.

Kilka słów o naszej pracowni protetycznej

Nasza pracownia powstała w 1993r . Kierownikiem jej jest Pani Dorota Suchożebrska, która dyplom technika dentystycznego uzyskała w 1989 roku. W naszych pracach staramy łączyć się wysoki standard, innowacyjność z przystępnymi cenami. Zwracamy uwagę na dbałość wykonywanych prac, terminowość. Kadra naszych pracowników ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe przez uczestniczenie w szkoleniach. Dzięki bliskości gabinetów stomatologicznych czynnie uczestniczymy w wykonywaniu prac protetycznych, co daje nam lepsze spojrzenie na to, co wykonujemy. Pracujemy na materiałach starej i nowej generacji, a umiejętność ich łączenia zapewnia naszym pracom najwyższą jakość, zaawansowane szczególną estetyką. W 2010 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby. Wprowadziliśmy wiele zmian i wymieniliśmy sprzęt na nowocześniejszy. Zatrudniliśmy szerszą kadrę pracowników, co pozwoliło na większą specjalizację każdego z nich, zakupiliśmy nowe technologie celem zwiększenia naszych ofert. Obecnie oferujemy już wszystkie dostępne na rynku rozwiązania protetyczne.

Czytaj także: protetyka w Dorodent

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.