https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Pracownia protetyczna

Przychodnia Dorodent to nie tylko wysokiej jakości opieka dentystyczna, ale również jedna z najlepszych w Warszawie pracowni protetycznych. Klientom zapewniamy szybkie i skuteczne naprawy protez zębowych oraz wykonanie uzupełnień protetycznych na zamówienie.

Pracownia protetyczna na Żoliborzu – oferta Przychodni Dorodent

W przychodni na warszawskim Żoliborzu prowadzimy pracownię protetyczną, w której realizujemy zlecenia z zakresu odtwarzania braków zębowych i odbudowy zębów.

Nasza pracownia protetyczna ściśle współpracuje z doświadczonymi stomatologami Dorodent w zakresie protetyki. 

Wiedza i doświadczenie protetyków i techników protetycznych, wykorzystywane w przygotowaniu i wykonaniu prac, pozwalają na zachowanie wysokiej jakości usług.

Oferujemy:

  • wykonanie protez zębowych – opracowujemy naturalne i solidne rekonstrukcję uzębienia, w tym protezy akrylowe, kompozytowe, szkieletowe, acetalowe, częściowe elastyczne i inne rozwiązania dostępne w ramach nowoczesnej protetyki stomatologicznej,
  • naprawę protez zębowych – przywracamy sprawność uszkodzonym protezom zębowym – wykonujemy zarówno gruntowne naprawy, jak i drobne poprawki.

Wszystkie zlecone usługi realizujemy z ogromną precyzją. Na wyposażeniu pracowni protetycznej znajduje się wysokiej klasy sprzęt, materiały i akcesoria niezbędne do wykonywania protez oraz do ich naprawy.

Cennik pracowni protetycznej Dorodent – ile kosztuje wykonanie lub naprawa protezy? 

Koszt wykonania protezy zębowej bądź jej naprawy zależy od rodzaju uzupełnienia bądź zakresu prac naprawczych. Aktualne ceny poszczególnych usług prezentujemy w zakładce CENNIK.

Zależy Ci na rekonstrukcji uzębienia, która będzie wyróżniać się wysoką estetyką i trwałością? Twoja proteza zębowa uległa uszkodzeniu? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej pracowni protetycznej.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

 

Protetyka na Żoliborzu – udogodnienia dla Klientów przychodni

  • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów korzystających usług pracowni protetycznej oddajemy monitorowany parking.
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wykonane usługi z zakresu protetyki przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

pracownia protetyczna warszawa

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.