https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Pracownia radiologii cyfrowej

Współczesna stomatologia to leczenie dopasowane indywidualnie do potrzeb Pacjenta, zawsze poprzedzone niezbędną i dokładną diagnostyką. W Przychodni Dorodent na warszawskim Żoliborzu dysponujemy nowocześnie wyposażoną pracownią radiologii cyfrowej. Wykonujemy zdjęcia stomatologiczne zębów niezbędne do oceny stanu uzębienia i planowania leczenia.

Radiologia – pracownia diagnostyczna w Przychodni Dorodent – zakres usług

Badania radiologiczne stanowią kluczowy element diagnostyki stomatologicznej. Dzięki niezwykle dokładnemu obrazowaniu jesteśmy w stanie uzyskać informacje, które są niezbędne do zaplanowania skutecznego leczenia.

W pracowni radiologii cyfrowej wykonujemy następujące badania:

  • RTG – punktowe zdjęcie rentgenowskie, służące dokładnej ocenie zęba lub kilku zębów, stanowiące podstawową metodę diagnostyczną w stomatologii,
  • pantomogram 2D – zdjęcie panoramiczne, wykonywane przy planowanym leczeniu chirurgicznym, ortodontycznym, implantologicznym i protetycznym,
  • cefalometria – zdjęcie niezbędne w leczeniu ortodontycznym, pozwalające na dokładną diagnostykę wady zgryzu,
  • tomografia CBCT 3D (1/3 łuku zębowego, szczęki lub żuchwy oraz szczęki + żuchwy) – badanie potrzebne do wykonania prac przez implantologa, chirurga i endodonty.

Aby zapewnić naszym Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną, korzystamy w wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego (rentgen, pantomogram, cefalometr i tomograf komputerowy 3D).

Pracujemy w oparciu o obowiązujące standardy radiologii. Zapewniamy nie tylko tylko wysoką jakość, ale też bezpieczeństwo wykonywanych usług.

Diagnostyka realizowana jest na sprzęcie emitującym niewielką dawkę promieniowania radiologicznego. Wyniki badań dostępne są już po kilku minutach.

Jaki jest koszt diagnostyki radiologicznej w Przychodni Dorodent?

Koszt diagnostyki radiologicznej uzależniony jest od rodzaju badania zaleconego przez lekarza. Aktualne ceny poszczególnych usług prezentujemy w zakładce CENNIK.

Dokładna diagnostyka w przystępnej cenie to podstawa leczenia stomatologicznego. W naszej pracowni radiologii cyfrowej wykonasz wszystkie wymagane zdjęcia – w wysokiej jakości, bezpiecznych warunkach i dogodnym dla siebie terminie.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Przychodnia Dorodent (Żoliborz) – udogodnienia dla Klientów

  • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów pracowni radiologii cyfrowej oddajemy monitorowany parking.
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wykonane badania przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

higiena jamy ustnej stomatolog warszawa

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.