https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Nietypowa anatomia kanałów korzeniowych często skutkuje nieskutecznością tradycyjnego leczenia kanałowego. Z pomocą przychodzą nowoczesne mikroskopy, które pomagają lekarzom endodontom w precyzyjnym przeprowadzeniu zabiegu. Leczenie kanałowe w przychodni Dorodent realizujemy przy użyciu zaawansowanego technologicznie, wszechstronnego mikroskopu zapewniającego wysoką precyzję zabiegu.

Leczenie kanałowe zęba pod mikroskopem – endodoncja w Warszawie (Żoliborz)

Pacjentom Przychodni Dorodent oferujemy specjalistyczne zabiegi z zakresu endodoncji (kanałowego leczenia zębów), w tym:

 • pierwotne leczenie kanałowe,
 • rewizja leczenia kanałowego (ponowne leczenie kanałowe),
 • usuwanie starych wkładów koronowo-korzeniowych z kanału zębowego,
 • usuwanie złamanych narzędzi z kanału zębowego.

Leczenie kanałowe, jako jeden z bardziej inwazyjnych i skomplikowanych stomatologicznych zabiegów, dzięki rozwojowi technologii może przebiegać w warunkach bardziej komfortowych dla endodonty i Pacjenta. Współczesna stomatologia oferuje nam możliwości, które usprawniają leczenie endodontyczne i zmniejszają ryzyko powikłań. Dokładną pracę stomatologom umożliwia przede wszystkim wykorzystanie mikroskopu do opracowywania poszczególnych kanałów zębowych.

leczenie kanałowe pod mikroskopem warszawa

Chcąc zapewnić naszym Pacjentom wysoki standard usług, zabiegi leczenia kanałowego przeprowadzają doświadczeni dentyści, korzystający z najnowocześniejszego sprzętu powiększającego leczony obszar. W Przychodni Dorodent używamy wszechstronnego mikroskopu diagnostyczno-chirurgicznego. Zapewnia on wysoką jakość obrazowania i należytą głębię ostrości do przeprowadzenia profesjonalnego zabiegu przez lekarza dentystę. Urządzenie umożliwia wykonanie zabiegów precyzyjniej w porównaniu z zabiegami klasycznymi, co często ratuje zęby przed ich utratą wywołaną zapaleniem miazgi. 

Leczenie kanałowe pod mikroskopem z użyciem systemu pilników

Pacjentom Przychodni Dorodent proponujemy leczenie kanałowe innowacyjnym pilnikiem endodontycznym dopasowującym się do kształtu kanału i umożliwiającym jednoczesne jego płukanie.

Do jego zalet należą:

 • Minimalna inwazyjność – konstrukcja pilnika oraz jego unikatowe ruchy (góra-dół) minimalizują ryzyko wystąpienia mikropęknięć zębiny. Pozwala to na zachowanie możliwie jak największej ilości zdrowej tkanki.
 • Bezpieczeństwo – uszkodzenie pilnika nie skutkuje jego złamaniem (jak w przypadku tradycyjnych pilników). Naruszenie jego konstrukcji nie ma wpływu na przebieg leczenia.
 • Dopasowanie do kształtu kanału – pilnik dzięki swojej elastyczności dopasowuje się do pierwotnego kształtu kanału. Powoduje zachowanie jego naturalnej anatomii oraz właściwości fizycznych. Minimalizuje to ryzyko późniejszych pęknięć korzenia oraz utraty zęba.
 • Skuteczna dezynfekcja – konstrukcja pilnika pozwala na dezynfekcję kanału równolegle z usuwaniem zakażonej tkanki zębinowej, co maksymalizuje ilość usuniętych drobnoustrojów.

Udogodnienia dla Klientów warszawskiej Przychodni Dorodent

 • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
 • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów korzystających z usługi leczenia kanałowego pod mikroskopem udostępniamy monitorowany parking.
 • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wizyty i usługi endodontyczne przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
 • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Precyzyjne i bezbolesne leczenie kanałowe pod mikroskopem w Warszawie – zapraszamy do skorzystania z usług Przychodni Dorodent.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Jaka jest cena leczenia kanałowego pod mikroskopem w Przychodni Dorodent?

Cena leczenia kanałowego zależy przede wszystkim od liczby kanałów wymagających opracowania. Szczegóły dotyczące usług Przychodni Dorodent prezentujemy w Cenniku.

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


  Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.