https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Leczenie (przeciwdziałanie) chrapania i bezdechu sennego

Głośne chrapanie i epizody bezdechu sennego mogą znacząco obniżyć jakość snu oraz wpływać na zdrowie i samopoczucie w ciągu dnia. Niedotlenienie organizmu i przerwy w oddychaniu powodują zmęczenie, bóle głowy oraz problemy z koncentracją. Wewnątrzustne aparaty do leczenia chrapania i bezdechu to skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie dla osób borykających się z tymi problemami.

Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnej metody leczenia chrapania i bezdechu sennego w Przychodni Dorodent w Warszawie.

Przeciwdziałanie i leczenie chrapania – aparat na bezdech senny

Spokojny, nieprzerwany sen to niezwykle istotny czynnik wpływający na zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Wpływa nie tylko na wydajność i funkcjonowanie w ciągu dnia, ale również na zdolności regeneracyjne organizmu. Chrapanie i bezdech senny mogą znacząco obniżyć jakość snu, prowadząc do zmęczenia, bólu głowy, problemów z koncentracją i innych poważnych konsekwencji zdrowotnych. Charakter przypadłości może również negatywnie wpływać na komfort i sen partnera oraz innych domowników.

Przychodnia stomatologiczna Dorodent oferuje swoim pacjentom nowoczesne rozwiązanie problemu chrapania – aparat na bezdech senny. Ten stosunkowo prosty aparat na zęby wykonany na podstawie wycisku i modelu jamy ustnej pacjenta, wpływa na wysunięcie żuchwy, poprawia napięcie tkanek miękkich i uniemożliwia ich opadanie i drganie w trakcie snu. Tym samym wpływa na przepływ powietrza przez drogi oddechowe, eliminując problem chrapania i bezdechu sennego, oraz zapewniając pacjentowi zdrowy, regenerujący sen.

Zastanawiasz się, czy aparat na bezdech senny jest dla Ciebie? Skontaktuj się z naszym specjalistą w Przychodni Dorodent i dowiedz się więcej na temat tej nowoczesnej metody leczenia chrapania, która może znacząco poprawić Twoje zdrowie i komfort życia!

leczenie chrapania warszawa

Udogodnienia dla Klientów warszawskiej Przychodni Dorodent

  • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów udostępniamy monitorowany parking.
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wizyty i usługi wykonania protez zębowych przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Aparaty do leczenia bezdechu i chrapania to nowoczesna alternatywa dla bardziej inwazyjnych metod, przeznaczona dla pacjentów, którzy oczekują efektywnych i komfortowych rozwiązań. Jeżeli odczuwasz efekty nocnego niedotlenienia, lub bliscy skarżą się na Twoje uciążliwe – zapoznaj się z ofertą Przychodni Dorodent. Nasze aparaty do leczenia chrapania i bezdechu zadbają o Twój sen i samopoczucie w ciągu dnia, oraz zapewnią komfort Twoim bliskim!

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Ile kosztuje leczenie chrapania i bezdechu sennego w Przychodni Dorodent w Warszawie?

Dokładny koszt leczenia zależy od kilku czynników, m.in. od rodzaju niezbędnych badań, czy zastosowanej metody. Cena konsultacji stomatologicznej w Przychodni Dorodent w Warszawie wynosi 150 zł. Konsultacja fizjoterapeutyczna kosztuje 250 zł. Natomiast cena samego aparatu do leczenia chrapania z bezdechem sennym wynosi 1400 zł.

Koszt pozostałych badań i konsultacji (wizyta u laryngologa, badanie poligraficzne) zależy od cen w zewnętrznych placówkach.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą cenową, zachęcamy do kontaktu z naszym personelem.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące aparatów do leczenia bezdechu sennego i chrapania.

Gdzie można przeprowadzić leczenie bezdechu sennego (Warszawa)?

W Warszawie jest wiele placówek medycznych zajmujących się leczeniem chrapania i bezdechu sennego, które oferują różnorodne metody. Pacjenci Przychodni Dorodent mogą skorzystać z nieinwazyjnego leczenia za pomocą specjalnych aparatów na zęby, które wykonuje się na podstawie wycisku z jamy ustnej. Po wstępnej konsultacji ze stomatologiem, wszyscy pacjenci kierowani są na szczegółowe badania diagnostyczne - poligraficzne, laryngologiczne i fizjoterapeutyczne.

Jak wygląda leczenie chrapania (Warszawa) - aparat na bezdech senny?

Jest wiele metod leczenia chrapania, w jednej z nich korzysta się ze specjalnego wewnątrzustnego aparatu na bezdech senny, który wpływa na ustawienie żuchwy, zapobiega opadaniu tkanek miękkich gardła i zapewnia prawidłowy przepływ powietrza. W Przychodni Dorodent leczenie rozpoczyna się od konsultacji ze stomatologiem, który przeprowadza pełny wywiad z pacjentem, pobiera wycisk z jamy ustnej i zleca dodatkowe badania, takie jak badanie poligraficzne, laryngologiczne i badanie fizjoterapeutyczne. Po analizie badań i pobraniu rejestru wysunięcia żuchwy przygotowywany jest aparat, który pacjent otrzymuje wraz z dokładnymi instrukcjami dotyczącymi użytkowania.

Do jakiego lekarza udać się z chrapaniem?

Ze względu na główne przyczyny dolegliwości leczeniem chrapania zajmują się przede wszystkim laryngolodzy. Jednak leczeniem mogą zajmować się również placówki specjalizujące się w leczeniu stomatologicznym, czy ortodontycznym, np. Przychodnia Dorodent w Warszawie, która oferuje aparaty wewnątrzustne na chrapanie i bezdech senny.

Ile kosztuje ortodontyczny aparat do bezdechu sennego - leczenie chrapania (Warszawa)?

Koszt leczenia bezdechu sennego i aparatu w Warszawie może się różnić w zależności od modelu, producenta, czy konkretnej kliniki. W Przychodni Dorodent cena aparatu do leczenia bezdechu sennego i chrapania wynosi 1400. Do ceny należy dodać koszty konsultacji i niezbędnych badań.

Czy da się wyleczyć chrapanie i bezdech senny - aparat?

Tak, w wielu przypadkach chrapanie i bezdech senny można skutecznie leczyć za pomocą aparatu wewnątrzustnego. Aparaty te poprawiają przepływ powietrza przez drogi oddechowe, eliminując problem chrapania i redukując epizody bezdechu.

Czy zawsze da się wyleczyć bezdech senny aparatem?

Nie, chociaż aparat ma wysoką skuteczność, jest nieinwazyjną metodą i na żadnym etapie leczenia nie wymaga konieczności stosowania znieczulenia, nie zawsze jest wystarczającym rozwiązaniem. Dlatego zaleca się przeprowadzanie dodatkowych badań przez wykonaniem aparatu. W Przychodni Dorodent w Warszawie pacjentów kieruje się na badania poligraficzne, laryngologiczne i fizjoterapeutyczne, które pozwalają na ustalenie przyczyny. W niektórych przypadkach leczenie bezdechu wymaga przeprowadzenia inwazyjnych procedur, takich jak np. plastyka podniebienia miękkiego, operacje przegrody nosowej, lub innych, które odbywają się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Po przeprowadzeniu zabiegu leczenia chrapania i bezdechu sennego pacjent wymaga długotrwałej rekonwalescencji.

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.