https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Stomatologia zachowawcza

Najważniejszy jest pacjent

W Dorodent na pierwszym miejscu stawiamy natychmiastową pomoc pacjentom z dolegliwościami zębów. Najważniejsze jest dla nas zapewnienie leczenia w najwyższym poczuciu komfortu i przyjaznej atmosferze. Mamy indywidualne podejście do każdego pacjenta i nie boimy się wyzwań. Wszystkie nasze działania opierają się na solidnym medycznym wywiadzie, latach doświadczenia i przede wszystkim na tym, aby pacjentom zapewnić szybką i skuteczną pomoc.

Na czym polega stomatologia zachowawcza?

Stomatologia zachowawcza zajmuje się profilaktyką oraz odbudową twardych tkanek zęba, zniszczonych najczęściej przez próchnicę, urazy lub starcia zębów. Leczenie w Dorodent opiera się na zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu oraz najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu efekty zawsze spełniają wszystkie zasady funkcjonalności oraz estetyki, z jednoczesnym przywróceniem naturalnego kształtu i koloru zęba.

Dentysty nie trzeba się bać!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wizyta u stomatologa, dla zdecydowanej większości pacjentów, nie należy do najprzyjemniejszych. Dlatego staramy się zawsze udowadniać naszym pacjentom, że w odpowiednio wybranym gabinecie leczenie nie musi być przykrym przeżyciem. W dziedzinie stomatologii poczyniono milowe kroki, aby podnieść jakość i precyzję wykonywanych zabiegów oraz komfort pacjenta podczas wizyty na fotelu dentystycznym. Jesteśmy przekonani, że już po pierwszej wizycie w Dorodent, pacjent na każdą kolejną uda się zupełnie bezstresowo.

Sprawdź również: protetyk Bielany

Stawiamy na leczenie bez bólu! Pacjentom z nieprzyjemnymi doświadczeniami powodującymi strach przez dentystą proponujemy leczenie z zastosowaniem podtlenku azotu. Sedacja wziewna nie tylko ma działanie przeciwbólowe, ale jest także doskonałym sposobem na rozluźnienie, pozbycie się stresu i lęku. Co więcej, można stosować ją także u dzieci (powyżej 3,5 lat) i dzięki temu maksymalnie zapobiegać przyszłemu lękowi przed dentystą.

Szybkie i skuteczne znieczulenie? Nie ma problemu!

W Dorodent oferujemy znieczulenie komputerowe za pomocą urządzenia „Quicksleeper”. Jest to natychmiastowe i efektywne znieczulenie, które polega na podaniu płynu znieczulającego bezpośrednio do kości zębodołu otaczającej korzeń zęba. Jest to aktualnie najbardziej komfortowy dla pacjenta sposób znieczulenia, między innymi dlatego, że nie powoduje odrętwienia.

Leczenie bez wiercenia

Wielu pacjentów odczuwa także naturalny strach przed słynnym „borowaniem” – wszystkich zapraszamy zatem do skorzystania z usługi leczenia bez wiercenia. W Dorodent stosujemy nowoczesną piaskarkę abrazyjną Aquacut Quattro, która pozwala bezstresowo pozbyć się próchnicy.

To idealne rozwiązanie dla osób, u których występuje nadwrażliwość na ból lub też odczuwających dyskomfort spowodowany używaniem przez dentystę wierteł. To także odpowiednia metoda leczenia osób uczulonych na środki znieczulające, dzieci bojących się wizyt u dentysty lub kobiet w ciąży i matek karmiących. Piaskarka działa w sposób niewymagający podawania pacjentowi środków znieczulających. Metoda jej działania polega na eliminacji próchnicy przy użyciu strumienia powietrza pod odpowiednim ciśnieniem z płaszczem wodnym. Powietrze to jest wymieszane z tlenkiem glinu. Metoda ta jest bezpieczna zarówno przy zastosowaniu profilaktycznym, jak i przy opracowywaniu ubytków próchnicowych. Tlenek glinu nie stanowi żadnego chemicznego zagrożenia dla organizmu.

Trzeba jednak pamiętać, że istnieją przeciwwskazania do stosowania tej metody. Należą do nich trudności z oddychaniem, astma, zapalenie oskrzeli, katar, stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej, alergia na proszek tlenowo – glinowy i wszelkie problemy medyczne, które uniemożliwiają oddychanie pacjenta przez nos.

Wspomaganie leczenia najnowocześniejszymi metodami

Użycie lasera zapobiega stanom zapalnym i jest bardzo przydatne w leczeniu nerwobólów. Dzięki tym aparatom zmniejszyć można krwawienie i przyspieszyć gojenie po zabiegu, a także likwidować ogniska zapalne. Zastosowanie lasera poprawia terapeutyczne skutki zabiegów, zmniejsza ryzyko infekcji, przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek.

Jest niewiele przeciwwskazań w zastosowaniu terapii laserem biostymulacyjnym. Lasera biostymulacyjnego nie zaleca się między innymi stosować podczas ciąży i przy migrenowych bólach głowy. Zabiegom nie poddaje się osób po podaniu silnych środków farmakologicznych, np. pacjentom poddanym chemioterapii. Nasi lekarze udzielą na ten temat wyczerpujących informacji.

Diagnozujemy, leczymy, przewidujemy

Dla wygody naszych pacjentów, w Dorodent zapewniamy wszystkie usługi, które związane są z leczeniem zębów i wad zgryzu. Na miejscu wykonujemy badania diagnostyczne, które są istotnym elementem każdego leczenia. Dlatego jednym z pierwszych etapów współpracy naszych stomatologów z pacjentami, jest ustalenie kompleksowego planu leczenia na podstawie diagnostyki radiologicznej – pantomogram, cefalometria, tomografia oraz przeglądu stanu uzębienia pacjenta.

Jeśli chodzi o tomografię, posiadamy supernowoczesny sprzęt umożliwiający wykonywanie obrazów trójwymiarowych. Dzięki takiemu obrazowaniu mamy lepszy wgląd w stan uzębienia pacjenta, co wykorzystujemy do zaplanowania najszybszego i najskuteczniejszego leczenia. Informacje, które uzyskujemy dzięki takiemu badaniu, umożliwiają rozpoczęcie leczenia w stadium choroby niewykrywalnym w innych badaniach obrazowych. Dzięki temu nasze leczenie ma doskonałą skuteczność i jest w stu procentach dopasowane do potrzeb pacjenta.

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.