https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Stomatologia zachowawcza

Ubytki, dziury, przebarwienia, nieprzyjemny zapach z ust, wrażliwość na zimno i ciepło podczas jedzenia oraz ból – próchnica zębów stanowi najczęstszy problem z zakresu stomatologii zachowawczej, z którym Pacjenci zgłaszają się do lekarza stomatologa. W Przychodni Dorodent zajmujemy się nowoczesnym leczeniem i zapobieganiem próchnicy, chroniąc przed jej powikłaniami.

Stomatologia zachowawcza – szeroki zakres usług w Przychodni Dorodent w Warszawie

Stomatologia zachowawcza, określana również ogólną, to wszelkie zabiegi związane z profilaktyką próchnicy zębów i leczeniem różnego rodzaju ubytków.

Klientom Dorodent zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii zachowawczej:

 • bezinwazyjne leczenie próchnicy zębów,
 • kosmetyczną odbudowę uszkodzonych tkanek zęba materiałem kompozytowym,
 • licówki kompozytowe,
 • opracowanie ubytku za pomocą piaskarki abrazyjnej,
 • leczenie nadwrażliwości zębów,
 • leczenie kanałowe (endodoncja) – zwykle będące konsekwencją długo rozwijającej się i nieleczonej próchnicy zębów.

Leczenie zachowawcze u dorosłych i dzieci rozpoczynamy od wywiadu z pacjentem i oceny stanu zdrowia jamy ustnej. Wspomagamy się badaniami (pantomogram, cefalometria i tomografia), które pozwalają na wykrycie niewidocznych gołym okiem zmian chorobowych zębów.

W Dorodencie dbamy, aby zaplanowane leczenie stomatologiczne było możliwie bezbolesne. Stosujemy natychmiastowe znieczulenie za pomocą specjalnego urządzenia, które skutecznie znosi uczucie bólu podczas leczenia i jednocześnie nie powoduje odrętwienia.

Podczas leczenia zachowawczego wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i materiały wysokiej jakości. Używamy wypełnień przywracających estetykę i funkcjonalność zbliżoną do zębów naturalnych.

W ramach działań zapobiegawczych w przychodni na warszawskim Żoliborzu wykonujemy również badania kontrolne stanu zębów, a także przedstawiamy zasady prawidłowej higieny jamy ustnej.

Udogodnienia dla Klientów korzystających z usług stomatologicznych

 • DOGODNY DOJAZD – Klientów z problemem próchnicy zębów przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
 • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów korzystających z leczenia w przychodni oddajemy monitorowany parking.
 • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za usługi z zakresu stomatologii zachowawczej przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
 • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zdrowe zęby bez próchnicy? Zapraszamy na konsultację ze stomatologiem zachowawczym, który zaplanuje leczenie ubytków w jamie ustnej.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Ile kosztuje stomatologia zachowawcza w Przychodni Dorodent?

Koszt leczenia zachowawczego określamy na podstawie zakresu niezbędnych usług i ustalamy go indywidualnie dla każdego Klienta. Aktualne ceny poszczególnych usług i zabiegów prezentujemy w zakładce CENNIK.

Stomatologia zachowawcza warszawa żoliborz

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


  Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.