https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Korony zębowe

W ofercie Przychodni Dorodent znajdują się między innymi usługi z zakresu wykonania koron zębowych. Korony na zęby powstające w naszej pracowni protetycznej przygotowywane są po dokładnej analizie uzębienia Pacjenta i z zachowaniem wysokiego poziomu jakości usług.

Korony na zęby – usługi protetyczne w Warszawie (Żoliborz)

Korony zębowe to skuteczny sposób na poprawę funkcjonalności i estetyki naturalnych zębów. Korony na zęba z powodzeniem odbudowują zniszczone lub złamane zęby

Pacjentom przychodni proponujemy korony porcelanowe, pełnoceramiczne i kompozytowe (tymczasowe). Dostępne w naszej ofercie nowoczesne korony na implancie odtwarzają naddziąsłową część zęba i są połączone z implantem (tytanową śrubą) za pomocą specjalnego łącznika.

korony zębowe warszawa

Udogodnienia dla Klientów warszawskiej Przychodni Dorodent

  • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów wykonujących korony zębowe udostępniamy monitorowany parking.
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wizyty i usługi protetyczne przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy na pierwszą konsultację ze stomatologiem – korony zębowe stanowią najlepszy sposób odbudowy zniszczonych zębów.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Jaki jest koszt koron zębowych w Przychodni Dorodent?

Na cenę korony zęba wpływa przede wszystkim rodzaj materiału użytego do jej wykonania. Aktualne ceny można znaleźć na naszej stronie internetowej – cennik protetyka Dorodent.

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.