https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Ortodoncja

Krzywy zgryz to nie tylko kwestia estetyki, ale również dolegliwości bólowych, trudności w żuciu oraz problemów z dbaniem o właściwą higienę jamy ustnej. Dlatego niezależnie od wieku warto skorzystać z profesjonalnej pomocy ortodontycznej.

Precyzyjna diagnostyka i opracowanie planu leczenia ortodontycznego oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań pacjenta, pozwalają na skuteczne przywrócenie estetyki oraz funkcjonalności zgryzu.

Leczenie ortodontyczne w Przychodni Dorodent – ortodoncja (Warszawa)

Ortodoncja to klucz do prostych zębów i harmonijnego zgryzu, a konsultacja ortodontyczna jest pierwszym krokiem w kierunku pięknego uśmiechu. Dzięki precyzyjnej diagnostyce, starannie opracowanemu planowi leczenia z kosztorysem i nowoczesnym aparatom ortodontycznym lekarze z Przychodni Dorodent w Warszawie mogą pomóc przywrócić estetykę i funkcjonalność zgryzu pacjentom w każdym wieku.

Dzięki zespołowi doświadczonych specjalistów, nowoczesnym urządzeniom diagnostycznym i bogatej ofercie aparatów stałych i ruchomych, przychodnia stomatologiczna Dorodent zapewnia kompleksowe leczenie ortodontyczne w jednym miejscu.

Udogodnienia dla naszych klientów

  • ŁATWY DOJAZD – przychodnia mieści się przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie, na pograniczu Żoliborza i Bielan, 1 minutę drogi pieszo od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 min od Osiedle Potok 04 i 6 min od Marymont – Potok 06, ze stacji Metro Marymont spacerkiem 13 min, Plac Wilsona – 15 min.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – monitorowany strzeżony parking dla naszych Klientów
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – przyjmujemy płatności kartą i gotówką
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – wygodny podjazd, szerokie wejście, toalety dopasowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dzięki ortodoncji zyskujesz szansę na proste i zdrowe zęby oraz piękny uśmiech.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Przychodni Dorodent w Warszawie.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Ile kosztuje leczenie ortodontyczne w Przychodni Dorodent?

Całkowity koszt leczenia ortodontycznego zależy od potrzeb i oczekiwań pacjenta, dlatego ustalany jest indywidualnie na podstawie szczegółowej diagnostyki i planu leczenia.

Aktualne ceny poszczególnych usług i rodzajów aparatów dostępne są w zakładce CENNIK.

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.