https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Przezroczysty aparat nakładkowy

Wady zgryzu wpływają nie tylko na estetykę uśmiechu, ale również na trudności z utrzymaniem prawidłowej higieny jamy ustnej, co zwiększa ryzyko próchnicy i chorób dziąseł. Dlatego prostowanie zębów to nie tylko kwestia poprawy wyglądu. Leczenie nakładkowe to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają skutecznego, wygodnego i dyskretnego sposobu na skorygowanie wady zgryzu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Przychodni Dorodent w Warszawie.

Przezroczysty aparat nakładkowy (Warszawa) – dyskretne prostowanie zębów w Przychodni Dorodent

Aparat nakładkowy to innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego przy pomocy przezroczystych, indywidualnie wykonanych nakładek na zęby. Nakładki są zaprojektowane tak, aby stopniowo ustawiać i przesuwać zęby do docelowej, poprawnej pozycji. Ponieważ są niemal niewidoczne pozwalają na dyskretne prostowanie zębów. Dodatkowo, w porównaniu z tradycyjnymi aparatami stałymi, przezroczysty aparat nakładkowy zapewnia znacznie lepszy komfort, skracając jednocześnie czas trwania leczenia ortodontycznego. Możliwość zdjęcia aparatu na czas jedzenia i wyszczotkowania zębów przed ponownym założeniem nakładek, umożliwia łatwe zachowanie prawidłowej higieny jamy ustnej.

aparat nakładkowy warszawa

W czasie leczenia aparatem nakładkowym pacjenci odbywają regularne wizyty u ortodonty w celu monitorowania postępów i dostosowywania kolejnych serii nakładek. Po ukończeniu aktywnego okresu leczenia, konieczna jest retencja, która utrwali ustawienie zębów w nowej pozycji i zapobiega nawrotowi wady zgryzu.

Udogodnienia dla Klientów warszawskiej Przychodni Dorodent

  • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów poddających się leczeniu ortodontycznemu udostępniamy monitorowany parking.
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wizyty i usługi wykonania protez zębowych przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

 

Przezroczysty aparat nakładkowy to innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego, przy użyciu niemal niewidocznych nakładek dopasowanych do zębów pacjenta. Leczenie odbywa się w kilku etapach, podczas których pacjenci noszą trzy grubości płytek – miękką, średnią i twardą. Każdą z nich przez 1 tydzień. Po tym czasie następuje kontrola i pobierany jest wycisk do kolejnego kompletu nakładek. Metoda umożliwia leczenie małych, umiarkowanych i niektórych dużych wad zgryzu, dlatego w wielu przypadkach może zastąpić tradycyjny aparat stały.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące przezroczystych aparatów nakładkowych.

Retencja po leczeniu nakładkowym - czy jest konieczna?

Tak, retencja jest koniecznym etapem po każdym leczeniu ortodontycznym. Jest to niezbędne do utrzymania zębów w nowej, poprawnej pozycji.

Gdzie mogę zrobić przezroczysty aparat nakładkowy (Warszawa)?

Jest wiele gabinetów w Warszawie, które wykorzystują tę metodę leczenia ortodontycznego. Jednym z miejsc, gdzie można z niej skorzystać jest Przychodnia Dorodent.

Ile kosztuje leczenie przezroczystym aparatem nakładkowym?

Całkowity koszt leczenia przy użyciu przezroczystego aparatu nakładkowego  może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak stopień skomplikowania przypadku, liczba wymaganych nakładek oraz konsultacji. Dlatego szacunkowy koszt może podać lekarz po opracowaniu planu leczenia.

Czy leczenie nakładkowe działa?

Tak, przezroczysty aparat nakładkowy jest skutecznym sposobem korygowania wielu różnych wad zgryzu.

Jak czyścić przezroczysty aparat nakładkowy?

Przezroczysty aparat nakładkowy jest łatwy do utrzymania w czystości. Można go myć przy użyciu miękkiej szczoteczki do zębów i ciepłej wody.

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.