https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Protetyka

Integralną częścią oferty naszej przychodni stomatologicznej na warszawskim Żoliborzu jest leczenie protetyczne. Pacjentom możemy zaoferować sprawdzone i stosowane na całym świecie rozwiązania protetyczne, przywracające pełną funkcjonalność narządu żucia i wyróżniające się najlepszym efektem wizualnym.

Protetyk na Żoliborzu – zakresu usług Przychodni Dorodent

Protetyka jest dziedziną stomatologii polegającą na odtwarzaniu braków zębowych i odbudowie zniszczonych zębów, które nie mogą być leczone przy pomocy technik z zakresu stomatologii zachowawczej.

Nowoczesna protetyka stomatologiczna obejmuje różnorodne uzupełnienia. Podzielić je można na uzupełnienie stałe, do których zaliczają się korony oraz mosty, a także uzupełnienie ruchome – protezy.

Klientom Dorodent proponujemy różne metody leczenia protetycznego (stałego i ruchomego), w tym:

 • korony porcelanowe i pełnoceramiczne,
 • licówki kompozytowe i pełnoceramiczne,
 • wkłady koronowo-korzeniowe,
 • wkłady z włókna szklanego,
 • Inlay/Onlay kompozytowy lub pełnoceramiczny,
 • protezy całkowite z zębami akrylowymi lub kompozytowymi,
 • protezy wtryskowe,
 • protezy częściowe akrylowe z zębami kompozytowymi,
 • protezy szkieletowe,
 • protezy acetalowe,
 • protezy częściowe elastyczne,
 • wzmocnienia w protezie.

Leczenie protetyczne poprzedzamy niezbędnymi badaniami, w tym zdjęciami pranomograficznymi. Jamę ustną przygotowujemy do leczenia poprzez usunięcie lub odtworzenie tkanek, uzupełnienie ubytków próchnicowych i usunięcie kamienia. Następnie pobieramy wyciski, potrzebne do wykonania uzupełnień protetycznych.

W przychodni na warszawskim Żoliborzu prowadzimy pracownię protetyczną, w której ściśle współpracują ze sobą protetyk i technik. Ich wiedza i doświadczenie, wykorzystywane w przygotowaniu i wykonaniu prac protetycznych, pozwala na zachowanie wysokiej jakości usług z zakresu odtwarzania braków zębowych i odbudowy zębów.

Pracownia protetyki stomatologicznej Dorodent oferuje Pacjentom z brakami zębowymi nowoczesne rozwiązania charakteryzujące się wysoką trwałością i walorami estetycznymi.

Ile kosztuje wykonanie protezy zębowej w Przychodni Dorodent?

Koszt wykonania protezy zębowej zależy od wybranej metody leczenia. Cenę usług protetycznych ustalamy indywidualnie dla każdego Klienta. Aktualne ceny poszczególnych usług i zabiegów prezentujemy w zakładce CENNIK.

Martwią Cię braki w uzębieniu? Zastanawiasz się, czy warto rozpocząć leczenie protetyczne? Protezy stałe lub ruchome to najlepszy sposób na poprawę wyglądu zębów, funkcji układu żucia i komfortu życia.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Protetyka na Żoliborzu – udogodnienia dla Klientów przychodni

 • DOGODNY DOJAZD – Klientów Dorodent przyjmujemy przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie (pogranicze Żoliborza i Bielan). Zaledwie 1 minuta drogi dzieli nas od od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 minuty od Osiedle Potok 04 i 6 minut od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
 • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – do dyspozycji Klientów korzystających usług protetyka oddajemy monitorowany parking.
 • WYGODNA PŁATNOŚĆ – płatności za wykonane usługi z zakresu protetyki przyjmujemy zarówno kartą, jak i gotówką.
 • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – zapewniamy wygodny podjazd, szerokie wejście i toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

protetyka stomatologiczna warszawa

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


  Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.