https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Leczenie bruksizmu

Czym jest bruksizm i dlaczego trzeba go leczyć?

Bruksizm polega na niekontrolowanym tarciu zębami żuchwy o zęby szczęki. Poza znacznym pogorszeniem stanu uzębienia, nieleczony bruksizm powoduje szereg innych dolegliwości, mogących nasilać się z czasem. Zazwyczaj pacjenci zmagają się z dokuczliwymi bólami głowy i mięśni twarzy, a nawet z problemami z kręgosłupem.

Choć przyczyny bruksizmu nie zostały jeszcze do końca poznane, dzięki właściwemu leczeniu można zniwelować skutki „zgrzytania zębami”.  Dzięki indywidualnie wykonywanym szynom nagryzowym niweluje się ścieranie szkliwa i dzięki temu poprawia stan uzębienia, a także całego organizmu. Nasi specjaliści doradzą także, jak kontynuować i wspomagać leczenie poza gabinetem stomatologicznym.

Zobacz takze: ortodonta

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.