https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Flow injection

Nie tylko zdrowy, ale też idealny uśmiech to marzenie większości osób korzystających z usług gabinetów dentystycznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Pacjentów, oferujemy im innowacyjną metodę rekonstrukcji startych i zniszczonych zębów, jaką jest flow injection. Stanowi ona innowacyjny sposób na szybką, skuteczną i bezbolesną metamorfozę uśmiechu.

Metoda ta jest dla każdego kto marzy o przepięknym uśmiech, ale niestety jego zęby są na niższym poziomie estetycznym niż by tego chciał (są starte, powykruszane, w niejednolitym kolorze itp.). Oczywiście metoda ta ma ograniczenia. Nie nadaje się dla pacjentów ze słabą higieną jamy ustnej. Flow Injection Technique to nie tylko odpowiedź na potrzeby estetyczne pacjentów. Doskonale sprawdza się również przy innych potrzebach terapeutycznych jak np. odbudowa zębów na powierzchniach okluzyjnych, czyli takich odpowiadających za funkcję układu żucia. Najprościej mówiąc, chodzi o pacjentów ze startymi zębami. Wtedy często traktujemy tą metodę jako długoterminową rehabilitację narządu żucia i przywrócenie tkanek twardych zębów zniszczonych przez problemy okluzyjne. 

Odbudowa zęba kompozytem – flow injection w Warszawie

Estetyka metody flow injection jest na najwyższym poziomie, gdyż jest to metoda pozwalająca na odbudowę zębów z wykorzystaniem pięknych naturalnych kształtów zębów, ale w kolorze, który dla siebie wybierzemy i który nam się podoba. Same materiały dedykowane do tego zabiegu charakteryzują się doskonałą estetyką i polerowalnością a co za tym idzie efekt jest przepiękny. Dzięki cyfrowemu projektowaniu odbudowa tą metodą daje zębom struktury więc nie wyglądają na płaskie i sztuczne. 

Na bazie zębów własnych pacjenta oraz jego urody i mimiki projektujemy nowe kształty i wielkość zębów. Następnie dosłownie pacjent przymierza swój nowy uśmiech. W praktyce po prostu nakładamy na zęby pacjenta, zęby z materiału tymczasowego. Dzięki temu jeszcze zanim wykonamy zabieg pacjent może zobaczyć, jak będzie wyglądał, może nawet nanieść swoje poprawki czy uwagi. Po akceptacji nowych zębów przez pacjenta przygotowujemy się (my dentyści oraz technicy dentystyczni) do zabiegu. Taką przymiarkę nazywamy mock-up’em. 

Udogodnienia dla naszych Klientów

  • ŁATWY DOJAZD – Przychodnia mieści się przy ul. Adama Mickiewicza 76 w Warszawie, na pograniczu Żoliborza i Bielan, 1 minutę drogi pieszo od przystanku autobusowego Osiedle Potok 03, 3 min od Osiedle Potok 04 i 6 min od Marymont – Potok 06. Ze stacji metro Marymont – czas dojścia wynosi 13 minut, a z Placu Wilsona – 15 minut.
  • WŁASNY BEZPŁATNY PARKING – monitorowany strzeżony parking dla naszych Klientów.
  • WYGODNA PŁATNOŚĆ – przyjmujemy płatności kartą i gotówką.
  • UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – wygodny podjazd, szerokie wejście, toalety dopasowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Zadzwoń do nas i umów się na wizytę!+48 790 833 093

Ile kosztuje usługa flow injection w Przychodni Dorodent?

Koszt odbudowy zębów metodą flow injection uzależniony jest od liczby zębów. 

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.