https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Jak przebiega zabieg?

Co warto wiedzieć o zabiegu założenia implantów?

Dbając o Państwa bezpieczeństwo i komfort stosujemy tylko najlepszej jakości implanty. W trakcie zabiegu opiekuje się Państwem zespół złożony z lekarza i dwóch asystentek. Zapewniamy najwyższe standardy postępowania, zabieg wykonujemy w warunkach pełnej aseptyki.

Zabieg „osadzenia” implantu przeprowadzany jest w sterylnych warunkach i w znieczuleniu miejscowym. Bezpośrednio po zadziałaniu znieczulenia, chirurg nacina dziąsło na szczycie wyrostka zębodołowego lub usuwa ząb, w miejscu umieszczenia implantu. Miejsce to, zwane miejscem osadzenia, przygotowane jest w sposób bardzo staranny. Sterylnymi, specjalistycznymi wiertłami do danego systemu implantologicznego lekarz przygotowuje łoże pod wszczepienie implantu. Dopiero wtedy z idealnie sterylnego opakowania wyjęty zostaje implant i natychmiast umieszczony w miejscu osadzenia. Następnie implant zostaje zakryty śrubą gojącą, a dziąsło nad implantem zostaje zaszyte.

Po zabiegu chirurgicznym pacjent otrzymuje zimny okład. Pacjent po zabiegu może odczuwać skutki znieczulenia. Zapobiegawczo pacjent dostaje od lekarza recepty na leki: przeciwobrzękowe, przeciwbólowe (bóle po zabiegu zdarzają się nie częściej niż po ekstrakcji, a czasem w ogóle nie występują), natomiast standardowo pacjent dostaje receptę na antybiotyk wraz z lekiem osłonowym przy terapii antybiotykowej.

Zobacz także: implanty zębowe

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.