https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Możliwości piaskarki abrazyjnej

Możliwości piaskarki abrazyjnej

Czy przeraża się dźwięk pracującego wiertła u dentysty? Wiele osób potwierdza, że dźwięk wiertła jest jednym z nieprzyjemnym odczuć, które zniechęcają ich do wizyt u dentysty. Jeszcze do niedawna borowanie było jedynym sposobem na usunięcie próchnicy. Wraz z rozwojem stomatologii pojawiają się jednak inne możliwości. Jedną z nich jest piaskarka abrazyjna.

Jak działa piaskarka abrazyjna?

Wiele osób nie wierzy, że można skutecznie usunąć próchnicę bez borowania. Tymczasem dzięki piaskarce abrazyjnej jest to możliwe. Próchnica jest usuwana przez strumień powietrza pod odpowiednim ciśnieniem, w którym znajdują się różnej wielkości ziarna tlenku glinu. Dokładnie i skutecznie usuwa on próchnicę poprzez mieszaninę powietrzno-proszkową.

Dla kogo polecana jest metoda abrazji powietrznej?

Z bezbolesnej metody usuwania próchnicy może skorzystać każdy, jednak warto podkreślić, że sprzęt ten nie znajduje się w każdym gabinecie dentystycznym. Metoda ta polecana jest zwłaszcza u dzieci, które często boją się dentysty, a także u osób cierpiących na dentofobię. Sprawdzi się świetnie u osób, które mają niski próg bólu.

Piaskarka abrazyjna jest sprzętem nowoczesnym, który pozwala na skuteczne, lecz bezbolesne opracowywanie ubytków. Może to być dobre rozwiązanie dla osób, które do tej pory unikały dentysty i bały się wizyt, przez co ich zęby były zaniedbane. Dzięki temu rozwiązaniu można odwiedzać dentystę bez obaw i strachu.

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.