https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Współpraca psychoterapeutów, psychiatrów i psychologów z fizjoterapeutą

współpraca

Współpraca psychoterapeutów, psychiatrów i psychologów z fizjoterapeutą

Chociaż połączenie tematu zdrowia psychicznego z fizjoterapią układu żuchwowo-gnykowo-czaszkowego nie jest oczywiste, to współpraca psychoterapeutów, psychiatrów i psychologów z wykwalifikowanymi fizjoterapeutami nierzadko może okazać się potrzebna pacjentowi wymagającemu holistycznego podejścia do problemu. Kiedy ten zgłasza się po pomoc psychologiczną i często towarzyszą mu objawy, takie jak: ból głowy, migreny, zaciskanie zębów, zgrzytanie nimi czy napięcie w okolicy obręczy barkowej szyi i twarzy. Specjalistka od rehabilitacji układu SSŻ jest gotowa Cię wesprzeć w znalezieniu przyczyny dolegliwości.

Terapia manualna, masaż powięziowy, mobilizacja szyi i połączenia szyjno – głowowego, poizometryczna relaksacja mięśniowa oraz terapia tkanek miękkich mogą znacznie przyczynić się do usprawnienia procesu leczenia pacjenta.

Nasza fizjoterapeutka Klaudia Suchożebrska jest ekspertką w zakresie rehabilitacji układu żuchwowo-gnykowo-czaszkowego. Na co dzień współpracuje z renomowanymi gabinetami stomatologicznymi oraz fizjoterapeutycznymi, w których bez jej udziału nie byłoby możliwe wykonanie kompleksowego leczenia.

Dlaczego warto?

Współdziałanie psychoterapeutów, psychiatrów i psychologów z naszą przychodnią może zaowocować podniesieniem skuteczności terapii w wielu przypadkach, gdy sesje terapeutyczne i farmakologia okazują się nie być wystarczające. Natomiast z marketingowego punktu widzenia to prawdziwy wyróżnik, który sprawi, że zyskasz na konkurencyjności. Możliwość skierowania pacjenta do zaufanego fizjoterapeuty z pewnością wpłynie na umocnienie Twojego wizerunku jako profesjonalisty, który całościowo analizuje przyczynę przypadłości i proponuje kompletne leczenie.

Dodatkowo, podejmując partnerską współpracę z Dorodent, od każdego poleconego pacjenta otrzymasz 10% prowizję.

Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów i zaoferuj swoim pacjentom kompleksową pomoc!

Komentarze: 0

Odpowiedz

Komentarz email.

Dozwolone tagi HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.