https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Sposoby na nieświeży oddech

Sposoby na nieświeży oddech

Nieświeży oddech utrudnia życie, zwłaszcza jeżeli dużo czasu spędzamy pośród innych ludzi. Przyczyn nieświeżego oddechu może być wiele, jednak są skuteczne sposoby na poradzenie sobie z tym problemem.

Przyczyny nieświeżego oddechu

Jedną z najczęstszych przyczyn nieświeżego oddechu jest brak prawidłowej higieny jamy ustnej. Niestety, badania statystyczne pokazują, że Polacy nadal mają problemy z higieną jamy ustnej. Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach problem niemycia zębów nie istnieje dzięki dużej dostępności różnego rodzaju szczoteczek, past i innych akcesoriów do mycia zębów. Cena tych produktów również nie jest zaporowa, ale jednak mimo wszystko istnieje duży odsetek osób, które w ogóle nie myją zębów. Jednak nawet przy zachowanej higienie jamy ustnej, brzydki zapach z ust mogą powodować bakterie, które gromadzą się w tylnej części języka. Dlatego też warto pamiętać o czyszczeniu całego języka miękką szczoteczką lub tarką, która jest na odwrocie wielu szczoteczek do mycia zębów.

Jak radzić sobie z nieświeżym oddechem?

Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że nieświeży oddech warto skonsultować z dentystą. Wiele osób unika tego tematu w czasie wizyty, a tymczasem stomatolog może pomóc w pozbyciu się problemu. Jeżeli przyczyną nieświeżego oddechu są bakterie, wówczas warto używać przez 2-3 tygodnie tabletek z cynkiem, które działają bakteriobójczo i ograniczają wydzielanie się nieprzyjemnego zapachu. Unikać należy intensywnie pachnących potraw. Warto po zjedzeniu posiłku przepłukać jamę ustną naparem z szałwii lub też pogryzać świeże listki pietruszki.

 

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.