https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czy możliwe jest leczenie zębów bez wiercenia?

Czy możliwe jest leczenie zębów bez wiercenia?

Zdrowe zęby wymagają regularnego leczenia ubytków przez dentystę. Niejedna osoba nie lubi jednak charakterystycznego dźwięku borowania i obawia się bólu w czasie tej czynności. Czy da się więc wyleczyć zęby bez borowania?

Mniejsze ubytki, mniej borowania

Przede wszystkim warto podkreślić, że regularne wizyty u dentysty (najlepiej co pół roku) sprawią, że ubytki zostaną szybko zauważone. Im mniejszy ubytek, tym szybszy jest też proces leczenia. Małe ubytki często potrzebują tylko niewielkiego borowania, aby pozbyć się próchnicy.  Warto więc regularnie kontrolować stan swojego uzębienia.

Piaskarka abrazyjna

Jeżeli panicznie boisz się borowania i właśnie to odstrasza cię od dentysty, to poszukaj gabinetu, który oferuje leczenie zębów bez wiercenia. Dzięki zastosowaniu piaskarki abrazyjnej jest taka możliwość. Szczególnie dobrze metoda ta sprawdza się u osób z dentofobią, ponieważ nie ma w niej charakterystycznego dźwięku pracującego wiertła. Próchnica jest usuwana przez strumień powietrza o odpowiednim ciśnieniu, w którym zawarta jest substancja ścierająca – tlenek glinu. Metoda ta może być stosowana także u dzieci. Nie powoduje ona bólu, nie ma charakterystycznego zapachu ani dźwięku.

Dzięki postępowi w stomatologii możliwe jest leczenie zębów bez nieprzyjemnych doznań. Warto wykorzystać te możliwości, gdyż zdrowe zęby posłużą nam przez wiele lat. I choć czasem wydaje się nam, że koszt leczenia zębów, jest wysoki, to jednak nawet najlepsza proteza w przyszłości nie zastąpi naszych własnych zębów.

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.