https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Justyna Trzcińska

Justyna Trzcińska

Lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2010 roku. Naukę kontynuuje na  Międzynarodowym Uniwersytecie Katalońskim w Barcelonie na kierunku Master of endodontics. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym przy użyciu mikroskopu zabiegowego i stomatologii estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Uczestniczka wielu szkoleń:

 • Opracowanie zębów pod stałe uzupełnienia protetyczne korony metalowo-porcelanowe, korony pełnoceramiczne
 • Możliwości Estetycznej rekonstrukcji tkanek zębów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i materiałów
 • Medycyna estetyczna w stomatologii – trzy wymiary starzenia się twarzy
 • Trudne przypadki leczenie endodontycznego
 • Powikłania w endodoncji
 • Technik pobierania wycisków do uzupełnień stałych – jak uzyskać wierne odwzorowanie pola protetycznego
 • Leczenie patologii okołowierzchołkowych- rekomendowane strategie i techniki współczesnej endodoncji
 • Licówki- odbudowa z „wolnej ręki ” a gotowy system licówek kompozytowych Direct Venear. Praktyczne zakładanie koferdamu- Koferdam, a licówka.
 • Bezpieczny skok do  świata pracy w powiększeniu  uczestnicząc w warsztatach praktycznych MicroJUMP z wykorzystaniem mikroskopu.
 • V Ogólnopolska Konferencja PTTS – ALL-DENTE, czyli holistyczne leczenie w stomatologii.
 • Endokorona – alternatywne postępowanie z zębami leczonymi kanałowo; instrumentacja i irygacja – wyzwania kliniczne; strategia postępowania; sukces w endodoncji, wyzwanie dotyczące instrumentarium; biologiczne techniki diagnozowania i leczenia zmian patologicznych o podłożu resorpcyjnym; powtórne niechirurgiczne leczenie endodontyczne; złamane korzenia zęba; aspekty endodontyczne i odbudowa ; strategie kliniczne w ponownym leczeniu endodontycznym; uzyskanie dostępu do kanału, ukryte kanały, znoszenie nawisów zębiny zasłaniających dostęp do kanałów; prawidłowe postępowanie w przypadkach perforacji kanału i odsłoniętego wierzchołka; mikrochirurgia endodontyczna: metody wykonania zabiegu płatowego, mechanizmy gojenia oraz zarządzania tkankami miękkimi w mikrochirurgii endodontycznej.

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


  Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.