https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czy warto leczyć zęby mleczne?

Niestety, często rodzicom wydaje się, że leczenie zębów mlecznych nie ma sensu, a naraża dziecko na niepotrzebny stres związany z wizytami u dentysty. To zdecydowanie nieprawda – leczenie zębów mlecznych jest bardzo ważne i ma wpływ na jakość i zdrowie zębów stałych.

Nieleczone zęby mleczne nie tylko sprawiają ból, ale wpływają na ogólne zdrowie organizmu. Brak leczenia zębów mlecznych może doprowadzić do konieczności ich usunięcia, a wczesna utrata tych zębów hamuje rozwój kości szczęki i żuchwy i może skutkować nieprawidłowym ustawieniem zębów stałych w przyszłości. Co więcej, braki w uzębieniu wpływają na zaburzenia mowy i hamują prawidłowy rozwój narządu żucia. Mogą również wpływać na niską samoocenę podczas kontaktów z rówieśnikami.

Nieleczone zęby mogą powodować różne choroby odogniskowe, w tym również choroby serca czy nerek. Warto zatem dbać o to, by problemy z zębami mlecznymi rozwiązywać szybko i skutecznie.

Niestety, czasem zaniedbania prowadzą do konieczności zastosowania leczenia kanałowego lub ekstrakcji zęba. Nawet w takiej sytuacji możemy jednak zapewnić młodym pacjentom maksimum komfortu.

Czytaj także: pedodoncja

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.