https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Przezroczysty aparat Clear Aligner

Piękny uśmiech można uzyskać dzięki przezroczystemu aparatowi na zęby, czyli Clear Aligner. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się zwłaszcza u osób dorosłych. Jeżeli nie wyobrażasz sobie noszenia tradycyjnego aparatu, a chciałbyś skorygować wadę zgryzu, przeczytaj, dlaczego warto zdecydować się na Clear Aligner.

Dla kogo Clear Aligner?

Clear Aligner jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich pacjentów, którzy nie chcą nosić tradycyjnego aparatu, a chcieliby skorygować wady, takie jak diastema, zgryz krzyżowy czy silne stłoczenie zębów. Leczenie przebiega w sposób bezbolesny, nieinwazyjny i przyjazny dla pacjentów. Warto zauważyć, że nakładki wykonane są z biokompatybilnego materiału, który nie powoduje uczuleń u pacjentów. Noszenie aparatu jest niezauważalne dla osób postronnych, zaś możliwość jego wyjęcia bardzo ułatwia utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej. Sam aparat można myć szczoteczką.

Jak przebiega leczenie?

Pierwszym etapem leczenia jest konsultacja lekarska, w czasie której ortodonta oceni, czy jest możliwość skorzystania z rozwiązania, jakim jest Clear Aligner. Pobierane są wyciski. Pracownia przygotuje modele, które umożliwiają dokładną analizę wady zgryzu, opracowanie planu leczenia oraz oszacowanie liczby potrzebnych kompletów szyn. Na prośbę pacjenta, pracownia może przygotować gipsowe modele prezentujący końcowy efekt leczenia nakładkami. Szyny Clear Aligner wykonywane są w pracowniach ortodontycznych posiadających licencję niemieckiej firmy Scheu Dental. Pacjent otrzymuje komplet pierwszych trzech szyn, z których każdą będzie nosić przez tydzień, zgodnie ze wskazówkami udzielonymi przez ortodontę. Kolejne wizyty odbywać się będą co 3-4 tygodnie. Na kolejnej wizycie zostaną pobrane wyciski, służące do przygotowania  następnego zestawu szyn. Po przeprowadzonym leczeniu następuje okres retencji, czyli stabilizacji zębów w nowej pozycji. Zwykle jest on dwukrotnie dłuższy niż czas leczenia.

Leczenie aparatem Clear Aligner zwykle trwa krócej niż leczenie przy zastosowaniu tradycyjnego aparatu ortodontycznego. Nakładki Clear Aligner zapewniają pacjentowi komfort, a koszt leczenia zwykle bywa niższy niż w przypadku innych form leczenia ortodontycznego.

Zobacz także: medycyna estetyczna

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.