https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest działem medycyny, należącym do estetologii medycznej. Zajmuje się ona podniesieniem jakości życia osób zdrowych i ma na celu zapobieganie procesom starzeniowym skóry. Medycyna estetyczna może także mieć znaczenie rekonstrukcyjne, by przywrócić skórze stan sprzed procesów starzeniowych. Warto podkreślić, że medycyną estetyczną mogą zajmować się wyłącznie lekarze posiadający czynne prawo wykonywania zawodu. Nadrzędnym celem medycyny estetycznej jest poprawa wyglądu i atrakcyjności fizycznej pacjenta, korzystającego z bogatej gamy różnorodnych zabiegów, które są nieinwazyjne bądź o niewielkim stopniu inwazyjności.

Początki medycyny estetycznej sięgają starożytności. Jako dyscyplina medyczna pojawiła się ona w latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku we Francji. W Mediolanie wprowadzono medycynę estetyczną po raz pierwszy jako przedmiot akademicki. W Polsce początki medycyny estetycznej sięgają lat dziewięćdziesiątych XX wieku.

Celem medycyny estetycznej jest przeciwdziałanie starzeniu skóry, a także jej regenerację i przywracanie do stanu sprzed procesów starzeniowych. Dzięki temu następuje poprawa jakości życia pacjentów. Działania medycyny estetycznej mają na celu:

  • likwidację zmarszczek,
  • redukcję cellulitu i rozstępów,
  • podniesienie piersi,
  • modelowanie ust,
  • poprawienie kształtu twarzy
  • usunięcie niepożądanego owłosienia.

Medycyna estetyczna wykorzystuje różnego rodzaju urządzenia, takie jak lasery czy światło IPL, a także substancje, na przykład kwas hialuronowy, botoks czy osocze bogatopłytkowe.

Zabiegi medycyny estetycznej stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej osób korzysta z osiągnięć tej dziedziny medycyny, aby poprawić wygląd i zapobiegać procesom starzeniowym skóry. Mała inwazyjność zabiegów jest niewątpliwą zaletą medycyny estetycznej i sprzyja wzrostowi jej popularności.

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.