https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Leczenie SAF

Czym jest leczenie SAF?

Leczenie SAF jest jedynym na świecie leczeniem z wykorzystaniem pilnika endodontycznego, który dopasowuje się do kształtu kanału i umożliwiającym jednoczesne jego płukanie.

Jedną z jego najistotniejszych cech jest mała inwazyjność. Konstrukcja pilnika oraz jego unikatowe ruchy (góra-dół) minimalizują ryzyko wystąpienia mikropęknięć oraz pozwalają na zachowanie możliwie jak największej ilości zdrowej tkanki. Jest to także urządzenie bezpieczne. Uszkodzenie pilnika SAF nie skutkuje jego złamaniem (jak w przypadku tradycyjnych pilników). Naruszenie jego konstrukcji, co nie ma wpływu na przebieg leczenia. Konstrukcja pilnika pozwala na dezynfekcję kanału równolegle z usuwaniem zakażonej tkanki, co maksymalizuje ilość usuniętych drobnoustrojów.

Pilik SAF idealnie dopasowuje się do kształtu kanału, co powoduje zachowanie jego naturalnej anatomii oraz właściwości fizycznych. Minimalizuje to ryzyko późniejszych pęknięć korzenia oraz utraty zęba. Dzięki temu możemy zapewnić nowoczesne i efektywne leczenie kanałowe, które pozwala je zachować i użytkować tak, jak własne, zdrowe zęby.

Czytaj także: endodonta

Kontakt

Adres

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

ponidziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.