https://www.facebook.com/Dorodent https://www.mediraty.pl/formularz/index.php
ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Implanty zębowe – w jakich sytuacjach je zakładamy?

Implanty zębowe – w jakich sytuacjach je zakładamy?

Z pewnością każdy słyszał o takim rozwiązaniu w leczeniu zębów, jakim są implanty zębowe. Niestety, nie każdy wie, kiedy mogą zostać one założone. Nie zawsze też wiemy, co dokładnie jest wymagane, aby takie rozwiązanie stomatologiczne zastosować w naszym przypadku. Prawdą jest jednak, że implanty zębowe, stanowią obecnie jedną z najlepszych metod, jeśli chodzi o radzenie sobie z ubytkami w uzębieniu. Stosuje się je w przypadkach, kiedy niemożliwe jest zastosowanie np. mostu protetycznego. Sprawdźmy zatem, w jaki sposób wykonywane są implanty i kiedy zaleca się ich wykonanie.

Ubytki w zębach, których nie da się już poddać leczeniu

Sytuacją, w której powinniśmy się zdecydować na założenie implantów jest ta, w której ubytki w naszych zębach są już praktycznie nie do wyleczenia. Szczególnie, jeśli nie ma możliwości założenie mostu protetycznego. Jeśli zatem ubytek w zębach jest dość duży warto, rozważyć założenie implantów.

Dlaczego warto założyć implanty zębowe?

Implanty sprawdzą się w sytuacji, kiedy nasze zęby są połamane, ukruszone.  Mogą być też stosowane, gdy ubytki w uzębieniu są na tyle duże, że nie ma możliwości zastosowania innych metod radzenia sobie z nimi. Warto zaznaczyć, że jeśli zostaną one wykonane w sposób prawidłowy, po skończonym zabiegu, inna osoba nie będzie w stanie znaleźć różnicy.  Korony na implantach będą nie do odróżnienia od naturalnych zębów. Wiele oczywiście zależy tutaj od tego, w jaki sposób zostanie dobrany kolor masy, z której korona osadzona na implancie zostanie wykonana. Wiadomo bowiem, że im bardziej będzie zbliżać się do koloru naszego szkliwa, tym lepiej.

Kiedy mówimy o implantach, bardzo ważne jest to, aby nie zapominać o tym, że są one bardzo trwałe. Z reguły, jeśli dobrze o nie dbamy, implanty zębowe zakłada się  resztę naszego życia i nie ulegają one zniszczeniu.

Kontakt

Jesteśmy na granicy Żoliborza i Bielan

ul. A Mickiewicza 76,
01-650 Warszawa

Czynne

poniedziałek - piątek: 9.00 - 20.00

Telefony

Tel.FAX: (+22) 833-27-28
Tel. kom.: 790 833 093
Tel. do szlabanu: 789 342 531
Email: (kliknij aby odkryć)

HONORUJEMY PŁATNOŚCI KARTAMI KREDYTOWYMI I GOTÓWKĄ. Sprawdź jak najlepiej dojechać w serwisie jakdojade.pl. Posiadamy własny monitorowany parking. Wjazd na parking streżony jest za szlabanem.


    Administratorem Państwa danych jest DORODENT Spółka Cywilna Dorota Suchożebrska Krzysztof Suchożebrski z siedzibą 01-650 Warszawa ul. Mickiewicza 76. Państwa dane osobowe są przechowywane w Przychodni Stomoatologiczno-Protetycznej DORODENT ul. Mickiewicza 76 01-650 Warszawa. Kontakt z administratorem danych jest możliwy pod podanym adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby firmy administratora.